Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azért rágja a hörcsögöm a...

Gergo75 kérdése:

Azért rágja a hörcsögöm a rácsot mert párt akar keresni magának, vagy csak szimplán ki akar jutni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen unatkozik, plusz a foga folyamatosan nő, koptatnia kell valamivel. ajánlom tegyél neki vécé papír gurigát, vagy valami fogkoptatót.
2015. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki akar jönni. Vagy azért, mert kicsi a helye, vagy nincs elég játéka, és unatkozik. Mekkora helyen van, és milyen felszerelései vannak? Párt nem akar keresni magának, nem azért rágja, és ne is tegyél be mellé másikat, védik a területüket, és megölik egymást.

9 éve dzsungitartó

2015. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyet értek . (vagy unatkozik vagy a fogát koptatja vagy mindkettő) Naponta foglalkozz vele többet és WC papír gurigát is tehetsz be hozzá !
2015. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !!😉


Egy két emeletes ketrece van meg egy futókereke.


Ha nem elég még mit rakjak be?

2015. dec. 7. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ház, tányér, fa játékok, fogkoptató, itató, fa mászkáló, játszótér, és egy csomó olyan dolog legyen bent nála, amivel leköti magát! Nem csodálkozom, hogy unatkozik szerencsétlen.
2015. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A WC papír és kéztörlő gurigát ki is hagytam, az is legyen bent neki! Valamint fürdőhomok sem árt.

SOK-SOK JÁTÉK ÉS FELSZERELÉS KELL NEKI, HOGY NE UNATKOZZON!!!

2015. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy dzsungim van, nagyon édes jószág és igen ő is szokta rágni a ketrecet, jelez nekünk, hogy hééé engedj ki!!!! :) Délután estefelé szoktam kiengedni, vagy hogy ide az íróasztalra, de jobban preferálom most a futó gömböt vagy hogy is hívják... Beleteszem a gömbbe és abban oda megy ahová akar, azt igen szereti, nektek is azt kéne használnotok, persze ha engedig az otthoniak. Ha ürít is az általában a gömbben marad, nem szokott kiesni belőle. Pisilni meg csak a ketrecben szokott kint még sose láttam.
2015. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!