Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem a megfelelő helyen keresel,vagy nem a megfelelő korosztályban.
2015. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
93%
Ez így van. Minden pasi szexet akar, csak van olyan aki kapcsolatot is szeretne mellé. Egyébként szerintem rossz helyen keresel..
2015. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak ilyenekbe botlasz bele, ott te is elrontasz valamit, a helyet vagy időt, vagy te magad vagy olyan kisugárzású, vagy viselkedésű.


Változtass helyet, időt, és magadon is lehet h kéne.

Ezt ne sértésként vedd vagy rosszindulatúnak.

2015. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: keress tovább.
2015. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
49%
biztos kaptal par uzit is erre. adtal nekik eselyt?
2015. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 A kérdező kommentje:

Igazából össze-vissza ismerkedem, úgy értem nincs megszokott hely/idő. Volt hogy munkahelyemen, volt hogy házibuliban, szórakozóhelyen vagy neten, de olyan is hogy boltban. A korosztály is változó. 20-tól 34-ig voltak a pasik. És mindegyik ugyan így állt a dologhoz. Találkozhatunk, de nem akarnak barátnőt csak szexet. Ez a szöveg.

Ha bulizni megyek van hogy elég szexisen öltözöm fel, ez mondjuk adhat okot erre, de nem viselkedem amúgy ri*ancosan. A mindennapokban pedig visszafogottabb vagyok. Alapvetően meg mosolygós, kedves, közvetlen lány. Hát lehet elrontok valamit, de nem tudom mit.

2015. jún. 8. 19:47
 7/106 anonim ***** válasza:
0%

Biztos van benned valami idegesítő. Próbálj meg szembenézni a saját megnyílvánulásaiddal.

Végső soron úgyis lesz olyan, akit ez sem fog zavarni.

2015. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
54%

Hát sajnos, mi sem. Ahhoz jól kéne ismerni, de kipróbálhatjuk, hogy a kezdet a monitorra teszed, aztán én is és telepatikus úton belelátok majd a fejedbe.

Szólj ha kész vagy!

2015. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:
Amúgy nem arról van szó hogy valami idegesítő bennem vagy nem, vagy ki tudja mi a baj velem stb. Mert ezek a pasik nem csak velem hanem mással sem járnak. Szóval engem az zavar, hogy manapság nem is akarnak kapcsolatot, nem vágynak szerelemre, csak szexre.
2015. jún. 8. 19:56
 10/106 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező: sajnos a 20-27 éves srácok 90%-val nem lehet mit kezdeni, még a fával is tolnák egész nap. Nagyon sokan még 40 felett is + szülőknél laknak. Erre a trendy viselkedésre még egy jó nagy lapáttal tol rá a nemzetközi média is és gazdasági okok miatt túrálja az embereket, mindenhonnan a kapcsolatok össze-visszaságáról írnak, s sajnos még híres színészek is felvállalják. Szégyen.

Ezen én is átestem, nagyon zavaró volt a sok-sok szexre betárgyalás, ezen kívül semmilyen hétköznapi témába nem mentek bele. Teljesen átlagos, jókislányos volt a külsőm mindig is, soha nem öltöztem feltűnően, de mégis.

Ha komoly (nem jövendőbeli anyós által irányított (a fián keresztül)! ) kapcsolatot szeretnél, akkor komolyan gondolkodj el a 36-40 körüli korosztályon. Közöttük is sok a komolytalan, de már lényegesen másképpen gondolkodnak.

2015. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!