Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér tisztán tartása alatt...

Egér tisztán tartása alatt mit értünk?

Figyelt kérdés

Van valami tisztító kendő amivel fürdetni kell?

Esetleg mint a csincsillának kell neki homok fürdő?

Fűrészporos fürdő?

Minden másnap elegendő ha kicserélem a forgácsot és füvet amin alszik vagy korábban?

Csutka alom, macska alom, forgács, füves alom, vagy mit érdemes alá tenni? Az utobbi kettőt használom most szag és nedvszívó természetazonos papírral bélelve alulról.

Mosatlanul ételt nem adok neki (Gyümölcs zöldség) de én is mossak kezet mielőtt kézbe veszem vagy elég csak utána kezet mosni.

____________

Kókuszdió belét eheti? Nem édes inkább víz ízű.

Van a csomagban 10 különböző magféle amit eszik. Ezt változatlanul ami jön az jön mindenből vagy válogassam hogy ma ebből a 7-8 fajtából kap holnap abból a 2-3 és még valami amit tegnap nem kapott. Röviden méricskéljem mit eszik?

Nem gond hogy bambuszt kapott rágófának?

Jó az ha naponta valami ismeretlen újdonságot kap? Vagy legyen neki egy állandó környezete?

__________________________________


Körülbelül ennyi felmerülő kérdésem van most, szeretném minél kellemesebbé tenni az ittlétét az egérnek.



2015. dec. 7. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem házikedvencként van egér de tiszta alom az teljesen alap! Változatos érend! Én máshogy etetem mert nálam nem a rekord hosszúságú èlet a cél!
2015. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmiféle fürdőre nincs szüksége.

Forgácsot érdemes alá tenni mert jó nedvszívó.

2015. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi egy réteg fapelletre (nagyon jó nedvszívó és szagmegkötő) teszünk egy réteg forgácsot, de mivel a garázsban vannak, így ritkábban (hetente) cseréljük az almot. Amíg a lakásban voltak, napi alomcserével is egérszag volt. Nálunk nem házikedvenc, hanem eleségállat, speciális egértápot kapnak, kiegészítésnek macskatápot, néha zöldséget.
2015. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. #3 én kígyó eledel elől mentettem meg.
2015. dec. 7. 19:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a fapellet milyen árban van? Üti a 10l/200ft értékű forgácsot? Melyik lehet a jobb?
2015. dec. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!