Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudtok az ún. "rágcsálóágy...

Mit tudtok az ún. "rágcsálóágy" nevű anyagról?

Figyelt kérdés

Neten olvastam róla több helyen is, hogy egy vattaszerű anyag, de boltban még az eladó sem hallott róla. Honnan lehet rendelni, és megéri-e?


Volt, aki szerint egyszerű, közönséges vattával is helyettesíthető a hörcsögágy, de a sima vatta nem ragad bele a szájacskájába belülről? Köszönöm, hogy elolvastad! Értelmes válaszokat és jótanácsokat szívesen elfogadok!



#vatta #Rágcsálóágy
2015. dec. 9. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se tegyél be vattát és zsebkendőt se neki mert megfulladhat tőle!

Rágcsáló ágyat se vennék neki.

Én saját magam szoktam nekik vágni finom anyagokból takarót, pl. pólóból, hálóingből, ágyneműből...stb. Persze olyanokat, amik nem indulnak foszlásnak.

Azt tegyél be neki.

2015. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi textilt ne tegyél be neki szerintem, mert bármi baja lehet. A höri remekül megvan ezek nélkül. Inkább törekedj a sok játékra, felszerelésre, hogy ne unatkozzon.

9 éve dzsungitartó

2015. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget a döntéshez! Végül akkor nem veszek neki ilyesmit. Játékai még nem sok van (csak egy mókuskerék és három kis alagút) de felnőtt segítséggel elkezdünk fából létrákat és mászókákat gyártani, hamarosan elkészülnek. A terv megvan, az anyag megvan, és egy-kettő már kész belőlük. (Illetve tervben van egy második szint és egy csőrendszer is, de az majd a későbbiekben)
2015. dec. 10. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fajátékokat csináltam otthon az enyémnek apával. Őrült neki a höri. :)
2015. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!