Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék a 2015-ben...

Mary21 kérdése:

Véleményt szeretnék a 2015-ben megjelenő simple words online anyagról mely azt hirdeti hogy 4 hét alatt napi 30 perces gyakorlással meg lehet tanulni angolul! Használja már valaki? Mennyire működik?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 08:42
 1/4 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy egyedi a tapasztalatom, de személy szerint én nem ajánlom senkinek. Megrendeltem az alap németet, bár valamennyire beszélek, kell a frissítés. Kifizettem bankkártyával, három nap múlva megérkezett a belépési kód. Első lépés kaptam 1600 szót, amit leír, kimond (ha mondja) és a fordítást is adja hozzá. A 10. szónál vettem észre az első hibát, a fordítás németről angolra történt, aztán rossz volt (teljesen más szót írt le, szóval ez ment és 300 szó után beleuntam). Egyszóval használhatatlan az egész, sajnos. 13500 forintért nem kapsz semmit a bosszúságon kívül!!! Többször írtam e-mailt, válasz nem érkezett, telefonon sikerült elérnem őket azt ígérték kijavítják a hibát, nem ez történ, stb. Panaszlevelemre kapott mai válasz 6 nap után, érdemes a helyesírást megnézni:


TiszteltUram/Hölgyem,


Apanasz levelét továbbitöm a Panasz Osztályhoz. 14 napon belülértesiteni fögják Önt a intézkedés folyamárol.


Üdvözlettel,


SimpleWords


Visszaküldött válaszlevelem:


Tisztelt SimpleWords Ügyintéző!


A garanciával visszafizetéssel kapcsolatban a következőket szeretném hozzáfűzni:


1: a harmadik belépést követően e-mailben, majd telefonon jeleztem, hogy az oktatási anyag használhatatlan.

2: egy hétig nem történt semmi, majd újbóli telefonos megkeresésre kaptam információt a garanciával kapcsolatban.

3: elküldött e-mailekre választ egy esetben sem kaptam.

4: az elküldött írásbeli panaszomra 6 nap után jött egy, egy mondatos tömör a hibáktól alig értelmezhető tájékoztatás.

5: részemről a megrendelést követően azonnal fizettem, tehát amennyiben lehetőség van rá ne húzzuk még vagy 2 hétig, én sem tettem.


Üdvözlettel: Babócs Tamás


Szóval inkább mást keressen mindenki mert ez mindenre jó csak nyelvet tanulni nem!!!!

2015. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 endrődi válasza:
100%
Sajnos mi is belefutottunk ebbe cégbe. Nem megfelelő, rossz minőségű, hibás kártyákat küldenek.A hangfelvételek silány minőségűek.Megreklamáltam e-mailben, egyenlőre nem érkezett válasz... :-(
2015. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Mindenki figyelmébe akinek gondja volt velük!


Az e-mail cím: contact.hu@simplewordsonline.com

telefon:+3619993918


Telefonon kell őket hívni, mert email-re nem nagyon válaszolnak, "erőszakosnak" kell lenni és visszajön a pénz 420Ft levonás után. Sok sikert nekem 2 hét alatt sikerült.

2015. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Használhatatlan szar. Sokszor a német szavak magyar megfelelője helyett angol jött valamint jó párszor pontatlanul fordított. Mikor megrendeltem, egy hét alatt négyszer hívtak, hogy mikor tudnám befizetni a pénzt. Megreklamáltam és visszakértem a pénzt decemberben 2015-ben. Most 2016 márciusa van és az idióta ügyfélszolgálatos hülye gyerekeken kívül senkivel nem tudok érdemben tárgyalni. Valami Nagy Gabriella van egy ún háttérosztályon, neki lehet írni. Nekem január 8-án írták, hogy 14 napon belül visszaírnak, majd most márciusban megint miután sokadszor reklamáltam és már 2-szer elküldtem számlaszámot és egyebeket. Tetves egy cég.
2016. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!