Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történt a tengerimalacommal...

Mi történt a tengerimalacommal? A lába ráng, a feje nem mozdul! Meg fog halni?

Figyelt kérdés
Egész nap nem volt semmi baja, erre jöttünk le az emeletről, ott fekszik az oldalán, a lába néha meg-meg rándul (erőteljesebben) de a feje, szája, nem mozdul, szeme csukva. Mitől lehet? Úgy látjuk, még lélegzik. Volt bent széna, kapott gyümit, vizet, nem lehet ezek miatt. Mitől lehet, mit tudunk tenni? :(
2015. dec. 21. 23:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Pedig amúgy evett rendesen.

Kedves Höris, és te elvitted állatorvoshoz? Lehet nekünk is azt kéne, hátha vmi betegség, amire van gyógymód. De sajnos csak holnap tudnánk elvinni.

2015. dec. 21. 23:53
 12/27 anonim válasza:
Nekem a tengerimalacom 3 évesen csinálta ezeket a tüneteket elvittem állatorvoshoz de már ő sem tudott mit tenni érte :( sajnálom :/
2015. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Te ne járj úgy mint én, próbáld meg belerakni kerékbe, ha van, akkor kiderül,hogy mi is a terve a jövőre nézve.
2015. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Lejárt az ideje! Nem hosszú életű állatok!
2015. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Elvittem állatorvoshoz, azt mondta ez csak átmeneti, előfordul hogy rossz kedve van(?), szerintem csak nem akarta megmondani mi is a helyzet, aztán másnapra elment:c


(Höris)

2015. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

Épp akartam kérdezni hogy a tiedet hogy hívták..

Az enyém bogyó volt... mióta elment nem ér semmit az életem. :(

2015. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, lehet, hogy valami rejtett baja volt (ez főleg az állatkereskedésekből vett, bizonytalan származású állatoknál fordul elő), vagy valahogy valami megmérgezte, például nem ehetett-e véletlenül valamilyen szobanövényből?
2015. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :( Akkor azt hiszem egyértelmű :( Sajnálom a ti állataitokat is.
2015. dec. 21. 23:59
 19/27 A kérdező kommentje:
#17 Nem, nem lóg be semmilyen szobanövény.
2015. dec. 22. 00:00
 20/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom a malacodat.

Az állatszerető embereknek ajánlom a rágcsálófélék tartásának kerülését...

Nekem törpehörim volt, három állatorvost is megjártam vele, mire kimúlt szegény. Olyannal én még nem találkoztam, aki nyúlnál kisebb állathoz értett volna, gyakorlatilag pénzkidobás dokihoz vinni őket ,és egyébként is rövid életűek :(

2015. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!