Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a tengerimalacommal?

Mi van a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete lelassult, ma reggelre már egészen nem mozog, csak egy helyben áll vagy fekszik. Étvágya sincs nagyon. El fog pusztulni? 5 éves állatról van szó. Érdemes állatkórházba vinni?

2015. nov. 14. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Nézesd meg állatorvossal!
2015. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát elég koros a malacka. az enyém is így volt nem tudott rajta segíteni a doki, csak a pénzt vette el. aztán 1-2 hét alatt elaludt szépen.
2015. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyáék most vitték el a dokihoz. Nekem még tanulni kell ma, szóval maradtam itthon. Vérzik a végbele, nem mozgott, maga alá piszkolt. Ma már nem ürített. Remélem még van remény. Majd leírom, hogy mi lett.
2015. nov. 15. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Van vmi fejlemény?
2015. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van. Az egyik orvos szerint húgyúti gyulladás, a másik szerint daganat... Injekciót kap, de hát nem igazán mozog, gubbaszt és nem is eszik. Nem is iszik.
2015. nov. 16. 20:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most kicsit ugrált, tüsszögött és szénát evett, de nagyon picit. Amúgy fekszik a sarokban. Holnap is elvisszük injekcióra. Nagyon remélem rendbe jön.
2015. nov. 16. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Édes kis szívem, jobbulást kívánok neki!
2015. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos most is csak fekszik. Nem tudom mi lesz így.
2015. nov. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!