Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » FONTOS! Hörcsög miért ad ki...

Szűcs Norbert Ádám kérdése:

FONTOS! Hörcsög miért ad ki furcsa hangokat? FONTOS!

Figyelt kérdés
most kelt fel a hörcsögöm, és először azt hittem hogy a kerékben fut, mert nyikorgó hangot hallottam, de arra is gondoltam hogy kaparja a földet. most nézem, és a szeme olyan, mintha tök álmos lenne, és rángatja a fejét, mintha tüsszögne, de állandóan! fél éves!

2015. dec. 28. 00:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem lett semmi baja így reggelre, és nagyon örülök neki :)elaludt, és akkor már nem lehetett hallani, de csak egy kiadós alvás kellett neki :) azért köszönöm a frászt rámhozó kommenteket...
2015. dec. 28. 14:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Én bocsi,hogy segíteni akartam. Attól még,mert neked nem tetszik a válasz,és rossz érzést kelt benned,nem alaptalan.
2015. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jól írja az előttem válaszoló. Köpködsz ránk ahelyett, hogy állatorvoshoz vitted volna. Ez igen gratulálok, te aztán gondos gazdi lehetsz.
2015. dec. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Nyuszi56 válasza:
Ti bolondok a hörcsög így kommunikál, nincs semmi baja!
2019. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!