Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyut hogy...

Hogyan vegyem rá anyut hogy vehessek magamnak meg egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Volt mar régebben is nagyon sok. Most is van egy fiú és hozzá akarok egy lányt. ( hogy legyenek kicsik is ❤ ) de mindig azt mondja anyu hogy nincs hely hova tenni még 2 akváriumot. Most akkor mit mondjak neki. En vennék meg mindent.

2015. dec. 31. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ebben igazat kell adnom anyukádnak, mivel a hörcsögök magányos állatok, még az ellenkező neműek sem tűrik meg egymást, legtöbbször összeverekednek, amibe az egyikük vagy mindkettő belepusztul. Kicsiket meg csak akkor akarj, ha később biztos vagy benne, hogy jó helyre kerülnek, mivel eladni nem nagyon lehet őket, az állatkereskedésekben pedig sok esetben csak kígyókaja lesz belőlük.

2015. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszii. De volt már hörcsögöm nagyon sok kicsik is. De azt nem tudom hogyan vegyem rá. Mert hörcsögöt tudok gondozni meg megtrtom őket nem adom el. Csakbaz a kérdés hogy hogyan vegyem ra mert szeretnék 😊
2015. dec. 31. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Hörcsög az akváriumban???

Próbáld inkább a homokot vagy a faforgácsot, a hörcsög szárazföldi állat...

2015. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jo félre irtam terrárium na igy jó 😃
2015. dec. 31. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Megtartani őket? Minek? Ha még egyet nem engednek majd pont megtarthatod a kicsiket. Elég neked az az egy hörcsög. Ne okozz gondot meg fejfájást anyukádnak.
2015. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy eleve, hogy milyen hörcsögöket párosítasz össze, mert abból is probléma lehet ha nem értesz hozzá. Nem szabad ész nélkül szaporítani őket.

Olvass róla sokat, kérd ki tenyésztők tanácsát és majd szerintem később, ha már nem anyukád fogja megmondani foglalkozz ilyesmivel. Amúgy engem is érdekel, de nem mertem belevágni, így rábízom a jó szerencsére, hátha sikerül kifognom egy vemhes nőstényt valamikor az állatkereskedésből már volt ilyen 2-szer is amúgy. Egyik esetben sikeres volt és 9 hörcsögöm volt akkor. :) Mindegyiknek megfelelő méretű otthona volt külön-külön, tehát én tudtam nekik mindent biztosítani.

2015. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én pl mind ketőtöknek igazat adok. Mivel tényleg nem jo ha parositod oket foleg ha nem nagyon értesz hozza de ha értessz is akkor is kovethtsz el hibákat. és igy szegény pici állatkák életét is veszélyezteted mivel mint már irtak sokszor van ebbol baj (nem jonnek ki egymással) viszont neked is igazad van mivel nagyon cukik és sokan mondják hogy nem viszonozzák a szeretetet de ez szerintem hülyeség. igene is viszonozzák a szeretetet. és ha már egyszer lehetett akkor miért ne lehetne mégegyszer. mert ha már csináltad (ahogy irtad) akkor is már kellet lenni 2 db teráriumnak. ossze ment a hely vagy a szoba?!
2016. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!