Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mejiket ajánljátok a saját...

Gréti10 kérdése:

Mejiket ajánljátok a saját kézsités kuckót vagy teráriumot esetleg ketrecet tengeri malacnak?

Figyelt kérdés
kisállat,hüllő,kutya,tengerimalac

2012. jún. 28. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ketrecben érzi magát a legjobban, és úgy kevésbé büdös, könnyebb a takarítás. Abba barkácsolhatsz kis kunyhót, vagy egy nem túl magas emeletet, hogy fel tudjon ugrani.
2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyesírásra figyelj légyszíves,mert alig lehet elolvasni,amit írsz!!! Amúgy meg a ketrec a legjobb a tengerimalacnak, bele házikó,búvóhely.
2012. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A minél nagyobb ketrecet szereti a legjobban, de dróthálóból (csibeháló) vagy valamilyen rácsból (hűtőszekrénybe, sütőbe való) házilag is lehet barkácsolni ketrecet. Kis házat csinálhatsz neki saját magad is!
2012. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kisemlősök kategória akart volna lenni, de mindegy. :D Szerintem legyen saját készítésű, az jobban szellőzik és mutatósabb is.


Nézd: [link]


Ez például egy nagyon szép darab, és ha van segítséged, vagy értesz az ilyesmihez, akkor te is csinálhatsz hasonlót. Csak a képzeleted meg a kézügyességed szab határt. ;)

2012. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gagamama ***** válasza:
Szia szerintem olyan ketrec amibe ne hogy bele akadjon a lába de a terrárium is jó ötlet.
2012. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!