Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A multifit széna mennyire jó?

A multifit széna mennyire jó?

Figyelt kérdés
Mennyire egészséges, vagy esetleg rossz tapasztalat? Melyik a legjobb széna?
2016. jan. 11. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb széna illatos, szép zöld, nincs benne sok szalma (azt nem eszik meg), változatos növények vannak benne.

Amit nagyon nem ajánlok, az a real nature a fressnapfban. A zsacskó "ablakában" gyönyörű zöld, kibontva a legfelső réteg is szép, alatta meg több a szalma, mint a széna. 2000 ft-ért. Én egyébként mindig váltogatom a szénát, így tuti sokféle növényt eszik a nyuszim, és nem unja meg. A kedvence a mülleres széna, de szoktam venni halliwoodot, euro-petet, ha sikerül, akkor néha házi szénát is kap, de ha szép szénát látok,márkától függetlenül megveszem.

2016. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én törpehörcsögöknek, csak 125 g-os kiszerelésben veszek (nekik ugye nem is ez a táplálék, bár elrágcsálják ezt is, inkább "foglalkoztatónak" veszem, hogy rakosgassák:), elbújjanak benne, kibéleljék vele a fészküket), de nagyon meg vagyok vele elégedve:)
2016. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég jó. De én azt javaslom hogy nem sima szénát vegyél,hanem olyat amiben van pitypang,levendula,és mindenféle gyógynövények.Én is azt szoktam venni és tapasztalatból mondom,tényleg az van benne amit a zacskóra írnak.
2016. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!