Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig szabad a törpehörcsögöt...

Meddig szabad a törpehörcsögöt a hörcsögkerékben hagyni?

Figyelt kérdés
Minden nap kiveszem, hogy egy kicsit járkálhasson a lakásban, de fél óránál tovább sosem merem bent hagyni, hiszen mindig azt hiszem h vagy szomjas vagy éhes lesz közben.

#hörcsög #törpehörcsög #hörcsöggolyó
2016. jan. 13. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:
(hörcsög golyóra gondoltam)
2016. jan. 13. 15:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Félórát szoktak mondani igen. Nekem volt már, hogy tovább benne volt a hörcsögöm, mert hajtotta a gömböt és meg sem állt. Ha látom, hogy ideges, pl. megáll és mosakszik akkor visszateszem a ketrecbe.
2016. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha fötör és visít vedd ki.
2016. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semeddig. Én nagyon labda-ellenes vagyok, szerintem nem jó az állatnak, azokkal értek egyet, akik azt mondják, azért szalad, mert ki akar jutni belőle.
2016. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is filóztam, jó-e a gömb, de tudtam, hogy úgyis el tudom dönteni, az aranyhörim szeretni fogja-e. Nem csak gömbözik, de azt is imádja. Mivel maga mászik bele és odabent is jól elvan, látszik rajta, hogy szereti. Nem őrült módra teker, hanem mindent átnéz, van, hogy mosakszik, szundít egyet. Max. fél órát hagyom benne, de ha eleve fáradt, pár perc után kiveszem. Annak semmi értelme, hogy egy sötét sarokban aludjon egy jót. És arra is szoktam figyelni, hogy csak akkor teszem be, ha láttam előtte pisilni. Nem csak nekem rossz, ha belepisil a gömbbe, de neki sem kellemes. Vettem kifutót is, de nem jött be, bármin képes felmászni. Így a nagy kádban szoktam berendezni neki játszóteret, műanyag terítőt teszek alá, hogy ne fázzon föl. És mindenféle cuccot kreáltam neki wc papír gurigából, karton papírból.
2016. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és az utolsó kommentelőnek a fürdőkádas ötletét még lehet én is kipróbálom, megnézzük h tetszik neki :D ment a zöld kéz ^^
2016. jan. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!