Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Önitató rögzítése terráriumban?

Önitató rögzítése terráriumban?

Figyelt kérdés

Ti hogy rögzítitek az önitatót terráriumban?

Én kivágtam egy műanyag pohár alját (meg az oldalán egy részt a csőnek), felfordítottam, és ebbe állítottam bele, de az utóbbi időben folyton felborogatja.



2016. jan. 14. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyikben egy fából készül tartó van, olyan mint a bolti, csak ugye én csináltam:

[link]

A másik egy cső, amire vájtam egy lukat az itató csövének. A tartó kőből van, ezért nehéz, nem tud felborulni.

Régen meg sima wc-papír gurigát ragasztottam egy nehezebb falaphoz és vágtam rá lukat, a falap így megtartotta és nem dőlt fel, csak szétrágták.. :D

2016. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elwera ***** válasza:
Volt amikor csináltam egy kampót villanydrótból, azt beakasztottam a terrárium felső peremébe, majd cipőfűzővel ráakasztottam az itatót.
2016. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleve tappancsosat vettem. Épp eladó a terrával együtt, mert plexi oldalú ketrecre cseréltem, annak meg van az itatónak luk.
2016. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!