Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst válasszak?

Milyen kisemlőst válasszak?

Figyelt kérdés

Nyúl, tengerimalac, höri, esetleg macska.

Ja, és nem túl nagy méretű!

Lakásban lenne.


2010. márc. 27. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

tengerimalc, olyan cukik, jobban lehet őket dédelgetni, mint a hörcsögöket, mert azok "mogorvák" persze ahány hörcsög/tengerimalac, annyi fajta, a höriket is szeretem, azok kisebb helyet foglalanak, nincs akkora mozgásigényük, de én a tengerimalacokra szavazok!!


Már más is kérdezett hasonlót, akkor is ezt írtam:)

2010. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%

Nkem Belga tengeri kopasz malacom van. Ami pontosan ugyanolyan, mint a tengerimalac, csak nincs szőre. Nagyon hűséges!

A nyúl nagyon vad...

2010. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt hörcsögöm, de azzal nem nagyon lehet mit kezdeni - eteted, takarítod, nézegeted, néha kiveszed-ha hagyja és kb. ennyi.
2010. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
egyátalán nem vad a nyuszi. az enyéimek imádják ha babusgatom őket, együtt szoktunk tv-zni ők az ölemben és simogatom pket :)
2010. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

malacka. nagyon édesek. főleg amikor dumálnak. a mienk már válaszol is, ha a barátom fütyül neki :)

lehet simizni, játszani vele, futtatni a szobában,stb.


egyáltalán nem harapnak, szelíd kis jószágok, bár nem az iq-jukról híresek, de pont ettől cukik.

kicsit félénkek az elején, de ha összeszoktok, akkor nagyon meg fogod szeretni.

2010. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
TENGERI COCI!
2010. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Törpenyúl.

Nagyon aranyos, lehet vele játszani, és bizonyos dolgokra taníthatod is.

A tengerimalacot nagyon nem ajánlom, mivel volt nekem, és akármikor kivettem a ketrecből akárcsak 5 percre, mindig teleürítette az egész szobád. És rengeteget vizelnek, ami nagyon büdös!

2010. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A törpenyuszit ajánlanám, bár szeret rágni, és olykor önfejű, de nagyon tud bújni, játékos, és könnyen tanítható. Veszel neki egy nagy ketrecet, reggel és este kiengeded (a nappalt végigalussza) és boldogan fog ugrálni a szobában körülötted.
2010. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
TÖRPENYUSZIT VÁLASZD MERT AZ SOKÁIG ÉL ÉS NAGYON ARANYOS RAGASZKODÓ MEG MINDEN NEKEM CSAK ELHIHETED MERT NEKEM IS VAN!
2010. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem egyik barátnőmnek törpenyuszija van és minden nap takarítja a szobájába van de azt mondja hogy nagyon büdös.


tengerimalaca a tesómnak volt ő azért nem szerette őket mert vinnyogtak (mondjuk melyik állat nem?:P) meg kirugták a forgácsot meg büdik voltak (pedig ők is rendszeresen voltak takarítva)


nekem van most2 hörcsögöm:D én nagyon szeretem őket nem büdösek... ha felébrednek és kifárasztom őket akkor este is csöndbevannak és lehet töllük aludni :D


macsekom is van :D az is lakott bennt nekem egy ideig :D vele az volt a baj h büdös volt (mondjuk az én hibám is volt :S :( ) meg a fotelba pisilt (úri macska xDD) viszont szoba tisztaságra nevelhető rendszeres alom tisztítással, de nagyon jó társ pl a macsekom mikor befeküdtem az ágyba ő is oda feküdt és amikor érezte h elaludtam csak azután ment le az ágyról, reggel meg azt leste mikor nyitom ki a szemem és ha már látta, hogy pislogtam egyett már rajtam feküdt :D



én a cicát és a hörcsögöt ajánlom :D a cica nagyon jó társ :D és az én macskám mindenhova követ és nem bírta ki ha nem voltam vele :D és szivem szerint a macskát választanám :D remélem segítettem :D

2010. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!