Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen kisemlőst...

Szerintetek milyen kisemlőst válasszak?

Figyelt kérdés
olyan állatra gondoltam ami nappali és egyedül (de ha muszáj párban) is jól megvan egy 50x60 cm-s ketrecben.szerintetek ???
2010. máj. 11. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg papagájt. :D
2010. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A papagáj az mióta emlős???:-o:D

Nyuszit válassz! nagyon édesek, nekem van kettő. Igaz éjszaka csörögnek kicsit, de amilyen tündérik az mindent megér..:))

2010. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyúl, mondjuk törpenyúl, de nekik nagyobb ketrec kell.
2010. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egér, hörcsög, tengerimalac esetleg. Nekünk kettő törpenyúl van, de nincsenek ketrecben, éjjel-nappal szabadon vannak.
2010. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tarts hörcsögöt nekem is az van és kb. nekem is ekkora ketrecem van és tök jól meg van pedig tök egyedül van

vagy tarts degut.

2010. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Úgy értettem, háziállatot. Nem láttam, hogy emlőst. Bocsi :)

Egyébként emlősök: hörcsög,tengeri malac, arany hal (mondjuk ez nem emlős,vagy igen), teknős, stb.

2010. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot, törpenyulat ekkora ketrecben ne. Degunak is nagyobb hely kell. Egy aranyhörcsög lenne szerintem a legjobb megoldás. Aranyos is, és ahogy én tudom elég jól meg lehet szelidíteni.
2010. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hörcsögöt vagy csincsillát. Azok olyan cukik!!!
2010. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Degut szerettem volna csak abból kettó kell és annak már nem elég ekkora ketrec (vagy igen ? )
2010. máj. 12. 13:03
 10/13 anonim válasza:

tengerimalacot!!!

mondjuk jobb ha 2 vagy több van belőle és ekkora hely nem nagyon elég nekik, de nekem is azok vannak és nagyon szeretem őket =)

2010. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!