Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehetne úgy egeret...

Hogyan lehetne úgy egeret írtani hogy ne jöjjenek évente?

Figyelt kérdés
3 éve a kazánházban mindig nyártól-télig legalább 2 egér van. Nincsen sok kacat amiközt elbújhat de azért csak zavar. Mindennel próbálkoztunk méreggel,péppel,gázzal,azzal a sípoló valamivel amit a tv-ben reklámoznak és egyik sem hatott. Mit ajánlatok?

2016. jan. 18. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem vegyél egy macskát és az meg fogja nekünk is így volt kb 3-4 éve csomó egér volt bent de most már egy sincsen :) vagy még az egér fogó abba kiraksz egy kis húst és arra oda megy és lecsapja :)
2016. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Macska?
2016. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyenek? Ha rongyokból rág magának gözüt, akkor mezei pocok, azok a fürtös kölest szeretik. Szerezz be ilyen élvefogót, aztán dobd ki belőle a mezőn. Minél messzebb. És keresd meg a lyukakat, üvegdarabokat tegyél bele, aztán gipszeld be.

[link]

2016. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell macskát venni (minimum 10 év felelősség), elég ha van egy ismerősöd aki hajlandó kölcsönadni a macskáját. persze előtte szedd össze a mérget.
2016. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egér ragasztót,jó nagy de vastag lapot kenj fel vele a közepére tegyél finom csemegét pl mogyoró vajat,szalonnát diót, ha abba belemegy benne is marad.És azt nem hordja ki nem mérgezi meg a környéket vele,kőnyű összeszedni.Nem minden macska jó vadász 10 macskám van abból csak kettő vadászik!
2016. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónál a pont, én is ezt írtam volna. Nyilván olyan macsot kell kölcsönkérni, amelyik vadászik.
2016. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem kapna kölcsön macskát! idegen terepen nem is biztos hogy dolgozna.Sajnálom de én nem adnám kölcsön a macskámat!
2016. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!