Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyíregyházán hol van tenyésztő...

Nyíregyházán hol van tenyésztő, akitől lehet vásárolni kis aranyhörcsögöt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 12:12
 1/5 anonim válasza:
Egy cipőben járunk :/ Viszont ahonnan NE vegyél:a bírósággal szemben lévő kisállatkereskedés mi onnan hoztunk dzsungit azt mondták kézhez van szoktatva nem volt..ez még nem is baj de lefialt.
2016. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de ha dzsungi is szóba jöhet szólj nekem van egy 5hetes kis fehér, kézhez szoktatva :)
2016. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már vannak hörcsögeim. :)
2016. aug. 23. 17:50
 4/5 anonim válasza:
Honnan vetted?:o
2016. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a neve az állatkereskedésnek de ott a város végefele van amerre az állomáshoz kell menni.

Ott vettem meg Mütyit és Potyit. Ez egy állatkereskedés volt. De igazándiból Mütyi már vemhes volt, persze nem látszott rajta és azóta 3 hörcsög babának adott életet akik egészségesek. Ezért most 5-en vagyunk jelenleg persze mindenkinek külön tágas otthona van nálam.

2016. aug. 24. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!