Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy kapjak egy hörit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy szíriai aranyhörit, de nem hiszem, hogy a szüleim megengednék! :( Még nagyon nem is tértem rá a témara, mármint még nem beszéltem velük erről.Nem hiszem hogy megengednék!

Márt volt 2 tengerimalacom, nyugodjanak békében! :( Én etettem, takarítottam és gondoztam őket.Félek, hogy nem fogják megengedni, pedig márt nagyon régóta szeretnék egyet!

Előre is mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát! :)



#hörcsög #szülő #aranyhörcsög #szíriai aranyhöri
2016. márc. 4. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Azt fontos lenne azért tudni, hogy miért nem engedik meg?

Mindennek utánanéztél (tartásuk, etetésük, milyen és mekkora felszerelések kellenek...stb)? Tudod, egy állat, akármekkora is, felelősséggel jár. :)


Erre nincs pontos recept, hogy mivel lehet rávenni a szülőket egy kisállatra.

Lehet például levelet írni nekik és odacsempészni egy nyugodt este az éjjeliszekrényükre. Ezt én is alkalmaztam, amikor nyuszikat szerettem volna. És sikerrel jártam! ;)

A levél legyen kedves, de mégis érezni lehessen benne, hogy ez nem egy hirtelen föllángolás, felelősséget vállalsz, hogy egész életében gondozni fogod a hörcsögöt. Ami egyébként nem nagy dolog, egy kutya, vagy macska pl ezerszer több gondozást igényel. Na, a levélre visszatérve: írd le, hogy miért szeretnél hörit, a gondozását magadra vállalod, meg ilyesmi. Aztán azt is írd le, hogy mit kell tudni a fajtáról, a tartásáról meg ilyesmi, azért az árakat is említsd meg, nehogy az legyen a baj. Vagy nem tudom, írd le, amit gondolsz az egész témáról...

De le is ülhetsz velük beszélgetni róla, nyugodtan.

Vagy olvass nagyon a szemük előtt róla, rakj ki höris képeket a szobádban...tényleg nem tudom.


Viszont ha a hörcsöggel kapcsolatban bármi kérdésed van, írj nyugodtan, mert szívesen segítek, nekem is van hörcsögöm. (dzsungáriai)


Sok sikert, szia! :)

2016. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak nehogy migránshörcsög legyen :)
2016. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!