Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl anyát hányszor kell...

Nyúl anyát hányszor kell pároztatni, mennyi időnek kell eltelni a fedeztetések között és a bakkal milyen gyakran szabad pároztatni?

Figyelt kérdés
Több anya nyulat kaptam, nem tudom mennyi idő múlva érdemes fedeztetni a különböző anyákat.Nem írja egyik könyv sem, hogy mennyi idő múlva lesz érett a sperma

2016. márc. 15. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha rendese tanult, felkészült tenyésztő vagy, akkor ezt tudnod kéne ;)
2016. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehányszor se "kell" ha azért akarnád mert "a doki azt mondta ettől nyugodtabb/egészségesebb/boldogabb/nácicsillámpónibb lesz" ha meg tenyészteni szeretnéd és ezt nem tudod akkor ne most kezdd el.
2016. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:-D :-D :-D Látom, válaszolni azért egyikőtök sem tudott...:-D :-D :-D
2016. márc. 16. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Főleg mert nem vagyunk tenyésztők, de szemmel láthatóan te sem.

Amúgy 1000+1 oldal van állattenyésztésről/szaporításról

beírod google-be hogy "nyúl fedeztetése" és voila

2016. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, akkor írj, ha tudsz KONKRÉTAN segíteni is, mert az okoskodással nem sokra megyek..:-) Természetesen azzal kezdtem, hogy utána néztem a google-on. :-) Aki itt van, szerintem azoknak ez már alap, nem újdonság. :-)
2016. márc. 18. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
1 anya nyúlat életében 6-7 szer érdemes megelletn.i a baknak a párzás után 3 om napot kell pihennie hogy jó legyen a nemző képessége. Minimum 3 om szor kell hogy bepározza a nőstényt hogy hasas legyen
2016. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2016. márc. 26. 22:58
 8/8 anonim válasza:

itt olvashatsz a nyúl fedeztetés gyakoriságáról

minden le van írva


[link]

2019. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!