Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot lehet panelházb...

Milyen állatot lehet panelházban tartani?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy az anyukámtól kértem macskát már,de azt mondja,hogy minden szőrös lenne akkor meg minden.Nem bírja felfogni,hogy másnak is van macskája bent a lakásban,és nem szőrös minden.Tudnék is macskáról gondoskodni.De felvetettem a hörcsögtartást is,anya viszont a hörcsögöket és tengerimalacokat undorító patkányoknak tartja.Létezik olyan állat,ami az anyukám elképzeléseinek tökéletesen megfelelne?Kutya nem,mert az azért mégis csak kutya,de pl.nyuszi vagy ilyesmi,amiket nem kell szabadon tartani a lakásban,de ugyanakkor a mai szülők nem is tartják ezeket az állatkákat undorítóknak?

12/L


2010. ápr. 3. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Patkány :P

neeem hát, a tengerimalacot akartam ajánlani, de hát akko raz nem jön szóba, gondolom, csincsilla, degu, egér sem jó


hát akkor maradt a hal.

Vagy egy macska, amive hazaállítasz, és már nem küld vele el anyukád-jobb esetben

sok sikert

2010. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
teknős is lehet:) Vagy valamilyen más hüllő, például egy sisakos kaméleon, vagy nem tudom. Én a teknőst nagyon ajánlom:) Meg a halakat:)
2010. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem van egy teknősöm de megbántam hogy van, mert ha nincs meg hozzá a kellő felszerelés, akkor cserélheted ki a vizét 2-3 naponta, és abból egy idő után besokallsz.szerintem.bár minden állatot sűrűn kell takarítani...

esetleg valami madár. papagáj. vagy a halak azok szerintem is jók.

pók,kígyó (ha nem féltek tőle, bár én soha az életben nem hoznék be ilyeneket a házba :) )

vadászgörény- jaj szerintem az nagyon édes.csak büdös (mint a görény :) )

2010. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erdei menyétet.
2010. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:20

én vagyok :D


van még egy ötletem: mókus!

2010. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Halaim voltak,jó sokáig,de a szüleim eladták,az én tudtom nélkül.Meg őket nem lehet simogatni,ilyen emlősökre gondolok.Esetleg nyulat?
2010. ápr. 3. 13:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyulat? Ugyan... ha egy icipici kis hörcsögöt sem enged meg, szerintem egy nyulat sem fog... egy nyúllal sokkal több gond van, mint egy hörivel :(
2010. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A nyúl szelíd, tiszta, és nem lehet rá haragudni bármit is csinál, bár tud nagyon vedleni, de talán a rex nem annyira.

Menjetek el nyuszisimogatóba, hátha megtetszik neki.

2010. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy a hörcsögöt nem engedi meg,hanem arról,hogy szerinte a hörcsög patkány...
2010. ápr. 6. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Méghogy patkány... figyelj, én patkányokat tartok, de korábban voltak hörcsögeim, és semmi különbség - a patik talán kicsit hangosabbak... szóval ők sem szörnyetegek. Szerintem vidd el anyukádékat egy kisállatkereskedésbe, vagy egy ismerősödhöz, akinek vannak kisállatai, és mindjárt másképp látja majd a dolgot :)
2010. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!