Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot lehet panelházb...

Milyen állatot lehet panelházban tartani?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy az anyukámtól kértem macskát már,de azt mondja,hogy minden szőrös lenne akkor meg minden.Nem bírja felfogni,hogy másnak is van macskája bent a lakásban,és nem szőrös minden.Tudnék is macskáról gondoskodni.De felvetettem a hörcsögtartást is,anya viszont a hörcsögöket és tengerimalacokat undorító patkányoknak tartja.Létezik olyan állat,ami az anyukám elképzeléseinek tökéletesen megfelelne?Kutya nem,mert az azért mégis csak kutya,de pl.nyuszi vagy ilyesmi,amiket nem kell szabadon tartani a lakásban,de ugyanakkor a mai szülők nem is tartják ezeket az állatkákat undorítóknak?

12/L


2010. ápr. 3. 12:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
Eszméletlen sokféle hörcsög van csak van egy ami nem emlékezteti patkányra. Nekem gőtém volt a bőr allergiám miatt bár az sem simogatható . Amit a leginkább ajánlok az a csincsilla tökéletesen meg él panelban is. És olyan eszméletlen puha és aranyos hogy a patkány lenne az utolsó ami eszébe jutna róla. A szőre nem hullik. Nem kell fürdetni mert homokban hempereg. Nagyon tiszta és barátságos.
2010. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!