Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a hörcsögömmel?

Mit csináljak a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van valami a jobb első kezén. Úgy néz ki mintha sebes lenne, de ugyanakkor olyan is mintha a pritamin paprika egy kis darabja lenne, amit adtam neki! Nem tudtam eddig leszedni igaz nem is nagyon próbáltam 1 azért mert nagyon ficergett, 2 meg nem tudom hogy jó ötlet e! Nem hinném hogy fájna neki mert nem sántikál, ugy használja a kezét mint eddig! Szerintetek mit csináljak vele?
2010. ápr. 3. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki gumikesztyűben, hogyha harapna (ha fáj neki esetleg) és egy tiszta, nedves ronggyal törölegesd le. Ha mégis seb, akkor aloe verás firstel vagy géllel kezeld neki vékonyan, bár úgyis le fogja nyalogatni, de azért nem árt. Majd írj, hogy mi volt.
2010. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy daganat,ez a beltenyészet miatt alakulhat ki. Tesómék egyik hörijének is a kezén volt,ő azt lerágta. Most éli az életét. Ez elég régen volt.Te semmiféleképpen ne piszkáld.

üdv

2010. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és akkor most döntse el a gazdi hogy mitcsináljon :S mástmást írnak :S

(jójó én is csak okoskodni tudok :( )

2010. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a hörit nem zavarja, nem fáj neki, akkor NE NYÚLJ HOZZÁ!!!
2010. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Úgy döntöttem hogy elviszem állatorvoshoz, mert nem akarok hozzányúlni, nehogy elfertőződjön neki! Majd a doki mond rá valamit:)
2010. ápr. 4. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:

Már pár napja, doki nélkül elmúlt a lábáról az a csomó!

Nem tudom mi volt az, de szerencsére meggyógyult!

2010. ápr. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!