Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj, ha a nyuszim a kertbe...

Baj, ha a nyuszim a kertbe eszi a füvet? És ha erre vizet iszik, lesz valami baja? Felvehetem a kezembe a nyuszit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 16:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%

A nyuszi nem ehet füvet, csak pacalpörköltet.

Nem ihat vizet, csak sört.

Kézzel nem szabad felvenni, csak foggal.

2010. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%

Ajándékozd el valakinek, aki ért hozzá... sürgősen!!!

Szegény nyuszi :S

2010. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Kérdeztem. Válaszokat vártam.

Amit pedig még nem kaptam meg, azt nem tudom elajándékozni.

De ti még válaszolni se tudtok.. Nyomorékok.

2010. ápr. 3. 16:49
 4/31 A kérdező kommentje:
Ritka nagy tahók járnak erre.. Ráférne erre az oldalra egy kis moderálás..
2010. ápr. 3. 16:50
 5/31 A kérdező kommentje:
Különben még egyszer, a hülyék elkerülése végett: a kérdés ELMÉLETI JELLEGŰ. MÉG NEM KAPTAM MEG. Csupán TÁJÉKOZÓDNI szerettem volna.
2010. ápr. 3. 16:51
 6/31 A kérdező kommentje:

Különben ez alapján tettem fel a kérdés első felét:

"A kert igen sok takarmányt kínál a nyulaknak. A levágott fű, a lomb, a nyesedék, a gyomok egy része, a sárgarépa lombja, s persze a répa is, a káposztafélék mind kiváló takarmány "

2010. ápr. 3. 16:54
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg nem értesz a nyulakhoz?

Nem baj ha a kertben eszi a füvet,sőt az friss,és imádja..(csak nem ehet tányérból nem igaz??)

HA füvet eszik akkor bőven hozzájut a megfelelő folyadékhoz,ezért külön ne adj neki inni.Csak akkor legyen víz nála ha száraz tápot eszik csak..(a sok víztől felfújódik)Foghatod a kezedbe a nyulat és simogathatod,de ne a fülénél fogva emeld fel mert az fáj neki(neked is fájna ha füledet rángatnák nem igaz?)Viszont arra is figyelj,hogy ne a hasán emeld fel,mert akkor megnyomod a hasát..A megfelelő felemelése egyszerű.Úgy kell felemelni ahogy az nyuszi mama és a többi állat anyja emeli a kölykét..A nyakánál kell felemelni a szőrős,bőrt...(nehogy a száddal tedd meg!!!Inkább kézzel próbáld!)ott nem fáj neki,és nyugodt is marad...(ösztön)

kellemes húsvéti ünnepeket

2010. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
64%
Semmi baja nem lesz. Eheti a füvet ihat rá vizet. A vadnyulak is így élnek. Ezen felül persze vehetsz neki mindenféle tápot állatkereskedésből. Amúgy fel is emelheted nem lesz semmi baja. Még egy sast is elbír a hátán repülés közben ;)
2010. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi. Ti legalább valamennyire normálisak voltatok..
2010. ápr. 3. 17:00
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

ad1: normális modorban válaszoltunk, te vagy bunkó, mert te kezdtél el nyomorékozni.

ad2: ha ennyire sík vagy, hogy azt se tudod, mit eszik-iszik egy nyúl (óvodában ezt már kívülről fújják...), akkor NEHOGY állatot tarts... Neked nem való! Vannak tök jó virtuális neveldék a neten, neked bőven elég az is...

2010. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!