Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a törpehörimnek?

Szabina201603 kérdése:

Mi baja a törpehörimnek?

Figyelt kérdés
Májusban lesz két éve nálam 3-4honaposan vettem.egy napja nem eszik nem iszik kise jön a házából nem is mozdul.csak levegőt vesz.beteg?vagy végelgyengülés?ilyen sokáig szenvednek?segitsetek :( állatkórház nem fogadja állatorvos talán holnap rendel legközelebb.nagyon aggódom :'(

#hörcsög #baj #törpe #törpehörim
2016. márc. 19. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A kora alapján elképzelhető, hogy végelgyengülés. (Főleg, ha semmi "különös" tünete nincs, és nem észlelted baleset nyomait.)

Ha "bújós", és szereti, akkor tartsd a közeledben sokat, ha inkább visszahúzódó, akkor csak teremts neki jó körülményeket.

Állatorvoshoz persze vidd el, de olyanhoz, aki ért is hozzá!

2016. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: hogy van?
2016. márc. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia.koszi a valaszt. semmi furcsat nem lattunk lehet hogy oreg volt.nem piszkaltam egesznap beken hagytam a hazikojaban.aztan este meghalt :'(
2016. márc. 20. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( - Azért 2+ év egész szép kor egy hörinek. Ez az egy baj velük, hogy rövidke életük van...
2016. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!