Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugyan az a kérdező vagyok...

Ugyan az a kérdező vagyok akinek "nyög" a hörcsöge. Miért? (lent)

Figyelt kérdés
Most már nemcsak nyögdécsel hanem "akadozva" megy, meg sok időig megáll egy helyben..:S naggyon aggaszt mert még nagyon kicsi:S Ja és még a szeme felett-alatt van egy kis fekete izé(olyan mint egy csík). Nemtomm mi a baja :S
2010. ápr. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős az a szegény hörcsög? Vidd gyorsan orvoshoz, Húsvétkor is van ügyelet.

Ne félj, egy néhány száz forintos kisállat vizsgálatáért nem kérnek el többezer forintot (de ha így lenne is tartozol az állatkádnak ennyivel, hogy nem hagyod szenvedni).

2010. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert nem fent
2010. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak, vidd el állatorvoshoz!!!

Weboldalakból nem mindig lehet jól megállapítani mi baja lehet egy-egy állatnak, biztosat csak az állatdoki tud mondani.

Jobbulást a kis cukiságnak

2010. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is van hörcsögöm nagyon töörékeny kis állatok akár egy ki sérüléstől is meghalhatnak vidd el gyorsan
2010. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy hamarosan meg fog halni szegény. Az enyém is így viselkedett, bár ő már idős volt. Sajnálom. Mindenesetre vidd orvoshoz, hátha tud még segíteni.
2010. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már meghalt sajna :( Pont másnap akartuk elvinni orvoshoz...SZEGÉNY nem bírta ki :'(
2010. ápr. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!