Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan lehet megtudni hogy a...

Honnan lehet megtudni hogy a degu lány esetleg fiú? :$

Figyelt kérdés
tegnap kaptamegy degut. de barátnőm nem tudta h milyennemű. ezér kíváncsi vagyok h kislány-e vagykisfiú:D
2010. ápr. 4. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nagyon tudományosan megfogalmazni, de ha jól emlékszem, ha a két cucc ott hátul közelebb van egymáshoz, akkor fiú, ha távolabb, akkor lány, nekem eddig ez mindig bejött.
2010. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
forditsd hátára... a golyoit nézd meg.
2010. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. ápr. 4. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


A Dekuk szaporodása című részben le van írva pontosan, de sajnos nem lehet szöveget bemásolni belőle, ezért linkelem.

2010. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

[link]


talán ez segít :)

2010. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:))))))
2010. ápr. 4. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

A képen a felsõ rajz a nõstény, az alsó a hím degu nemi szervét mutatja. Ahhoz, hogy egy degu nemét megállapíthassuk, fel kell õt emelnünk. Ennek legkíméletesebb módja, ha a farka tövét óvatosan felhajtjuk. (A degut helyesen úgy vehetjük kézbe, ha szépen a hasa alá csúsztatjuk a kezünket (tapasztaltabbaknál és nyugodt, gazdihoz szokott deguknál esetleg oldalról megmarkolhatjuk), és csak finoman hajtjuk fel a farkát a tövénél fogva!) Így láthatóvá válik a nemi szerv, amit akár a rajzzal összehasonlítva megállapítható a degu neme.


na milyen nemű?

2010. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kislány:D
2010. ápr. 4. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!