Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a nyuszimnak? Nem...

Mi baja a nyuszimnak? Nem akarom hogy meghaljon

Figyelt kérdés
Hasmenése van már 15 hónapja,vittem állatorvoshoz valami port felìrt neki,azt adom már 1 éve,nem múlt el attól sem.zöldet se adok neki hátha attól van,de nem.reggel és este etetem,vizet meg este kap.ha van valami 5leted segíts mert meg fog halni! Nagyon durva,rengeteget fosik,pedig csak répát meg szénát kap...

2016. márc. 29. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe, hogyha nem javul, vissza kéne vinni a dokihoz? Vagy egy másik állatorvoshoz?
2016. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja, ez hihetetlen. Itt már azért ordítani szoktak, ha este két napja beteg az állat és még nem vitték orvoshoz, nemhogy 15 hónapja. Azt hittem rosszul látok.
2016. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vittem 2 dokihoz is,mindegyik csak gyògyszert írt fel ami nem használt,azt mondják hogy foggalmuk sincs mi lehet gond...
2016. márc. 29. 10:07
 4/17 A kérdező kommentje:
1 hònap után vittem..olvasd el mégegyszer
2016. márc. 29. 10:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor harmadikhoz kell vinni. Te is addig mennél orvoshoz míg valaki meggyógyítana, nem?

Orvos, tenyésztő, gazda, állatkereskedés - meg lehet kérdezni pár embertől.

2016. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam és nem jön ki. Ha egy éve adod neki, akkor 15-12 az 3, tehát 3 hónap után orvoshoz vitted. De tökmindegy, nem ez a lényeg, addig kell vinni, míg valaki mond valamit, nem évekig gyógyszerezni az állatot.
2016. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A nyúl egzotikus állatnak számít állatorvosi szempontból, az erre specializált dokik értenek csak hozzájuk igazán jól. Lehet nem a legközelebbi lesz, de egy ilyen dokit kell keresned.
2016. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nehéz elvinni,10 vagyok anyámék nem hajlandóak eljönni velem mégegyszer,egyedül nem engednek pénzem sincs
2016. márc. 29. 10:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit, csak szénát, és keress egy nyúlhoz értő orvost. Sajnos nem mindegyik ért hozzá.
2016. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kéne répát adni. Széna, víz, és próbáljátok ki a Trovet gyógytápot.
2016. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!