Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik tényleg nem szeretik...

A nyuszik tényleg nem szeretik ha simizik? (+1 kérdés lentebb! )

Figyelt kérdés

szeretnék neki venni valamit, de nem tudom miket lehet nyusziknak kapni. (úgy értem, hogy péládul a kutyáknak van külön ruhájuk, játékuk, pórázuk, stb, hogy nekik mit lehet venni?)

És tényleg nem szeretik ha simogatják?MIÉRT?


2010. ápr. 5. 15:25
 1/9 anonim válasza:
7%
Én nemtudom! Az én nyulamat dobálni meg rugdosni szoktam;) Próbáld ki azt szeretik!
2010. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

az én nyuszim szereti, ha simogatjuk. ha leülünk a földre, mindig odajön,h simogassuk :)

nekem csak hámom van, meg érdekesebb kajákat szoktam neki venni.

2010. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nyúl póráz létezik

én olyan farudat szoktam venni neki amin magok vannak

a mézes a kedvence :)

2010. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Húú köszi-köszi:D

Jó ötletek:D

Jöhetnek még!!


elsőnek: értelmes vagy. ez a kérdés csak azért merült fel bennem, mert tegnap a tvben erről volt szó. -.-

2010. ápr. 5. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én nyulam nagyon szereti ha simogatom, dugja oda a fejét a kezemhez és kocogtatja a fogát örömében.:) Persze hozzá kell ehhez is szoktatni, ha sokszor simogatod akkor megszokják. A legjobban azt szeretik ha a fejüket, a pofijuk oldalát, a fülüket, a gerincük mentén simogatod őket. A nyuszik szerintem nem igényelnek különösebben játékokat, ők nem kutyusok, nem nagyon szoktak játszani. Nagyon kíváncsiak viszont és szeretnek bebújni mindenhova, ezért csinálhatsz nekik kartondobozokból összeragasztott bújkálót, amibe finom falatokat is elrejthetsz motiváció gyanánt.:) Az ilyenekkel kiválóan elvannak. Az enyém egy egyszerű wc-papír gurigával vagy egy darab ronggyal is teljesen jól elszórakozik.:)
2010. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A miénk azt szereti ha dögönyözzük. Nyúljátéknak: jutalomfalatos labda, nyulaknak is lehet kapni, teszel bele szárított zöldség- gyümölcsdarabokat, és ő meg boldogan elgörgeti a szobában. egyébként max. fél óráig tudod lekötni, aztán megunja. Próbáld ki a klikkeres képzést is az leköti őket, és örömmel tanul új dolgokat.

[link]

2010. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt nyuszim. Amikor minden nap ölben tartottam akkor nagyon imádta ha simogatom. Többször el is aludt.

De amikor már kevesebb időm lett rá (tanulás miatt) akkor elhidegült tőlem és már nem szeretett az ölünkben lenni.

Úgyhogy ha nagyon jóban vagy vele akkor simizd csak nyugodtan!!!

Állatpatikákban lehet mindenféle rudad, nyalósót stb-t kapni. Ott kedvedre válogathatsz!!

Ezután is legyél ilyen állatbarát... az állatokban sosem csalódsz,ha gondoskodsz róluk. Hidd el viszonozzák!

Szép napot!

2010. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyúlfüggő a dolog.

Valamelyik szereti, de sokszor a bak agresszív.

2010. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


És nyúlpórázt hol tudnék venni Budapesten? Minden állat-boltban van, vagy ez még viszonylag új dolog?

2010. ápr. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!