Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Hörcsögöm már 5 hónapja...

A Hörcsögöm már 5 hónapja nálam van, de még mindig harap! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam a hörit,akkor még párja is volt. Pár hét múlva szétszedte társát.

Azóta harap. Amúgy törpehörcsög.

Kérlek Segítsetek!!!!


2010. ápr. 6. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem egy arany és egy törpehörcsim van. (persze külön ketrecbe) a törpehörcsi lassan egy 1éve van velem de még mindig hajlamos 1-2 harapásra... de legtöbbször csak amikor wmi kajás kézzel nyúlok hozzá.

az aranyhörcsim jövőhónapba lesz 1éve hogy ittvan de ő csak az első nap harapott meg.

szóval vagy kajáskézzel szoktál hozzá nyúlni vagy a törpehörcsögök alapból harapósabbak :/

szerintem próbáld egy kicsit úgy megszelidíteni h egyszer egyszer egy kis szelet uborkád/almát adsz a kezedből. vagy én a törpehörimnél azt csinálom hogy ha megharap akkor egy kicsit az orra fölötti részre biccentek (tuti nem fáj neki) de nem kellemes... nekem ez bevált mert azóta csak kajás kéznél harap.

kicsit hosszú lett de remélem valamennyit tudtam segíteni!

2010. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Hasznos tanácsokat adtál,ki is fogom őket próbálni.
2010. ápr. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!