Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert ennyire busos a 4...

Miert ennyire busos a 4 honapos nyulam uruleke es pisije?

Figyelt kérdés
4 honapos fiu nyuszim van. Miota ivarerett rettento budos minden ami kijon belole. Foleg a pisije. Van neki wc bar neha melle is pottyant. A szobaba soha nem pisil vagy kakil ha kiengedem. Fapelletet hasznalok plusz arra rakok papirrorlot h puha legyen mer kenyes nagyon -.- napi 3x takarirom a ketrecet mindig atfujom tisztitosprevel is de igy is allandoan pisi szag van a szobaban pedig sokat szelloztetek. Mit tegyek?
2016. ápr. 12. 10:28
 1/8 gnoomage ***** válasza:
Ilyenek a nyulak, erre számíthattál volna...
2016. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy állatorvost
2016. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás segít.
2016. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ivartalanítás után elméletileg meg kell szűnnie a problémának, mindkettőtöknek jobb lesz, de vigyázz rá, hogy hozzáértő (egzotikus) állatorvost keress neki. Nem tudom, oltattad-e már, ha nem, azt is pótold be. Sok sikert és örömöt a nyuszihoz!
2016. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen be lett oltva 9 hetes koraban. Azt olvastam a neten hogy 8 honapos korig meg nem kellene ivartalanitattni, ez igaz?
2016. ápr. 12. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás. A mikorról egzotikus állatorvosok tudnak dönteni, pl ExoPet Állatgyógyászati centrumot nagyon ajánlom nyusziban. :)
2016. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiú nyuszit lehet előbb is ivartalanítani, a lányoknál kell megvárni a 8 hónapot mindenképp, de még jobb 1-1,5 évesen. Te már ivartalaníttathatod, csak megfelelő nyulas(!) orvost válassz!
2016. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Korulneztem de felenk csak "mindenes" allatorvos van (kulfoldon elek) akihez vittuk oltatni szerintem egyeztetek vele. Koszi a valaszokat:)
2016. ápr. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!