Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bolhas a nyulam, tanacsok?

Bolhas a nyulam, tanacsok?

Figyelt kérdés

1 Eves torpe.

Tavaj szeptemberben meg volt benne,elvittem az orvoshoz.

Ectoid Herba nevu cseppet adott.(Kutya,macska,papagajt ir rajta)

Itt jol le ettek a fejem,hogy mertem neki ilyent adni,mert ettol idegzavart meg nemtudom mit kaphat.

Mitcsinaljak?

Surgosen kellene a valasz,szerintem olyan 10-15 napja lehet benne.Szore nem hianyos.Kiszedni nem tudom,mert az orraban van es nagyon nagy a szore is.

Koszi elore is.



2016. ápr. 12. 22:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha nekem egy állatorvos nyuszira ilyet ajánlana, biztos, hogy többet nem mennék hozzá. Számukra rendkívül veszélyes mindenfajta élősködők elleni szer, kizárólag a nyulak számára készült advantage spot on használható, de ettől is érdemes kímélni. A többitől súlyos, gyakran végzetes betegségek alakulhatnak ki, általában idegrendszeri gondok. A legrosszabb az advantix és a frontline.



Ezt a valaszt irta valaki amikor meg bolhas volt..

Odavittem es aztmondta,hogy o ad gyogyszert,aztan ha most elotte megkapom a bolhat kiszedi.Megis kaptam es kiszedte de most?

Abbol a cseppbol 1 kg/4-5 fujast ir.Ranyomjam vagy ne?

Ilyen advantage spont-ont hol kapok?

2016. ápr. 12. 22:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Advantage spont ont vegyél, van kistestű meg nagytestű nyulaknak is, keresd meg a megfelelő méretet és az abban írtak alapján adagold. Ilyet minden normális állatorvosnál vagy állatpatikában lehet venni. A többi tényleg súlyos bajokat okozhat.
2016. ápr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!