Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a neve a törpe...

Mi legyen a neve a törpe nyuszimnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem sokára kapok egy fekete törpe nyuszit. Nem tudom mi legyen a neve. Légyszi segítsetek neki nevet adni. Valami olyan névre gondoltam mint pl.:Mogyi vagy Chloe de bármilyen név jöhet. Köszi előre is az értelmes válaszokat!


2016. ápr. 13. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek neked háziállat,ha még arra sem vagy képes,hogy elnevezd? Mi?
2016. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. köszönöm

2. és te mit okoskodsz? normális válaszokat kértem és ez az oldal azért van hogy kérdezzünk tanácsot kérjünk. az hogy hogyan gondoskodom a házi állatomról nem tartozik rád. abban kértem segítséget hogy mi legyen a neve. és a neveléssel kapcsolatba a kutyámmal is nagyon sok jó eredményt értem el. szerintem az hogy megkérdezem hogy mi legyen sztetek a neve az nem azt jelenti hogy hogyan fogom gondozni....

2016. ápr. 13. 13:08
 4/7 Piert válasza:
Legyen gépzsír.
2016. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fiú vagy lány nyuszi lesz, nem írtad. De ha fiú, akkor szerintem nagyon jó lenne az, hogy Pepper. Azt jelenti, hogy bors, ami általában fekete + a nyuszik is olyan kis picikék :) Nekem ha fekete nyuszim lett volna, akkor így hívom, de végül egy narancs-fehér színű lett.
2016. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom még hogy fiú vagy lány lesz-e...ha lány akkor Riley ha fiú akkor Mogyi
2016. ápr. 14. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Szutyok


Nekem a fekete lány aranyhörcsögömet igy hivják.

2016. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!