Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Üdv! A hörcsögömnek lábain...

Üdv! A hörcsögömnek lábain túlnőttek a körmök. Lent a többi. (? )

Figyelt kérdés

Szóval, a hörcsögöm körmei túlnőttek, annyira, hogy van amelyik már oldalra nő, de van ami meg már vissza kanyarodik. (Annyira nem durva, viszont nem kell már sok ahhoz hogy baj lehessen..) Azt olvastam hogy nem lehet vágni a körmüket, ennek ellenère megpróbáltam, sajnos sikertelenül. Mi a teendő? Állatorvoshoz vigyem? Ő letudná vágni? De hát ha nekem nem sikerült...:( A probléma az volt, hogy nagyon mocorgott, kajával sem tudtam lekötni, így hát nem próbálkoztam tovább, nehogy belevágjak a lábába.

Tehát fèlek hogy az állatorvos úgy tudná csak levágni a körmeit, hogy elaltatja, vagy bekábítja, és fèlek hogy nem kelne fel. (Másfél èves:) Ha mègis csak az állatorvos marad, akkor kb mennyièrt vállalná el, mennyire saccoltok? :)

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!:)



2016. ápr. 24. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő letudja vágni neki altatás nėlkül.😊
2016. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De gyorsan válaszoltál, köszönöm szépen! 😊

Nem tudom mitől nőtt neki meg ennyire, mindig kiveszem, szőnyegen is futkározik, van a ketrecèben fadarab is, kerèk.. Nagyon fèlek hogy fáj neki, bár èpp az előbb játszottam vele, úgy futott itt az ágyamon mint a huzat:)

Mègegyszer köszönöm a válszod, ment a zöld pacsi ☺

Esetleg tapasztalatokat várok meg, akinèl volt már ilyen!:)

2016. ápr. 24. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos nem altatja el, van hozzá külön szerszáma, amivel lecsípi ügyesen. Fertőtleníti is tudja, ha kell, illetve azt is helyrehozza, amit te elrontottál. Szerintem kb 500-1500 forint közötti összeg, szóval vidd bátran hozzáértő dokihoz. A ketrecét kellene amúgy átnézni, hogy van-e elég lehetősége természetes esetben koptatni. Mekkora helyen van és milyen dolgokat raktál be neki?
2016. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne az ágyadon futtasd, hanem valami faanyagon, ahol tudja magának koptatni a körmeit. Durvább reszelővel is megpróbálkozhatsz, de ha nagyon izeg-mozog akkor vidd el állatorvoshoz.
2016. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél hörigömböt! Nekem azon szépen lekoptatja, de ne tudd meg, milyen lesz a gömb egy hónap múlva :D
2016. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj ne haragudjatok, teljesen elfelejtettem a kerdest.

Problema megoldva, letudtam neki vagni, most mar vigan szaladgal!:) Koszonom szepen a valaszokat! 😘

2016. máj. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!