Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit javasoltok? Dzsungáriai...

Mit javasoltok? Dzsungáriai törpehörcsög (lent)

Figyelt kérdés
Van egy dzsungim. An még egy 43x20-as teráriumom. És érdeklődni szeretnék ,hogy mégis ketrecet vagy terráriomot ajánlanátok és mekkorákat és fotókat tudtok küldeni?

#terrárium #Dzungáriaitörpehörcsög
2016. máj. 14. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez a hely kicsi. 60*40 cm-es alapterületű legyen a helye és minimum 30 cm magas. És tárolódoboz párti vagyok.
2016. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

[link]

Ez Mazsola helye. 78*56 cm alapterületű és 43 cm magas. IKEAs doboz.

2016. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a terrárium kicsi. Én azt mondom hogy kb 60x30 legyen minimum, és ha lehet ketrec, mert az jobban szellőzik. Így hirtelen rákeresve: [link]

Ez pl jó, használtan még olcsóbban is találsz hasonlókat, nagyobbat is.

2016. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Véleményem szerint inkább egy kisebb ketrec, mint egy nem szellőző tárolódoboz (ilyenről sem hallottam még, szerintem hülyeség, egyáltalán nem állattartásra való) vagy terrárium. Nyilván minél nagyobb annál jobb, de a fenti első kettőnél szinte "bármi" jobb. Én 50x40x40 cm-es, 2 szintes ketrecben tartottam a hörimet. Legjobb ha a ketrecben van búvócső rendszer, amit nagyon imádnak a hörik, illetve semmiképp se vegyél olyan ketrecet, amiben a szintek rácsozva vannak, mivel beleakadhat a lábuk vagy nagyon hamar kikezdheti nekik a talpukat, ezért a legjobb ilyen műanyag tálca: (Görgess le a lap végére és ott lesz a kép)

[link]

2016. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, külföldön rengetegen használnak tárolódobozokat hörcsögtartásra, ugyanis tökéletesen át lehet alakítani. Nézz meg pár YouTube videót. Másik előnye a terráriummal szemben, hogy sokkal olcsóbb, és 100x könnyebb, nem törékeny, stb. A ketrec nekem nem vált be, kipisilt belőle a hörcsög, valamint én jobban szeretem a természetességet, így sok fa felszerelést használok, ami nagy terráriumban vagy tárolódobozban sokkal jobban mutat.
2016. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak éppen a tárolódoboz akármennyire is populáris nem szellőzik. Az pedig elég előnytelen mivel a höri oda is pisil és a felszálló ammónia nem tud normálisan kiszellőzni a dobozból így a höri a rossz levegőt szívja egész nap.
2016. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól rendezed be, szellőzik. Csak kreatívnak kell lenni.
2016. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!