Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy hörcsög egyszer meghara...

Ha egy hörcsög egyszer megharap, mégegyszer rám fog támadni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A hörcsögök elég harapósak, számíthatsz rá, hogy még többször meg fog harapni.De ne haragudj rá miatta, ők ilyenek!
2010. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
valószinüleg,de lehet egyszeri eset is. attól függ,hogy milyen helyzetben harapot meg. Nekem 2-3 esetnél nem volt több:)
2010. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
vittem ki a szobámból éjszakára és miután lettem benyúltam a ketrecbe hogy megsimogassam, bent volt a házában de kicsit ki volt dugva a feje, mikor bent volt már a kezem visszahúztam, gondoltam magamban hagyom pihenni, éppen vettem ki a kezemet amikor nekem jött :S, nagyon megijedtem, bár igaz, hogy szerencsére csak karcolta a fogával az ujjamat, de nagyon megijedtem, és azóta nem merek hozzányúlni, most először van hörcsögöm, és szülinapomra kaptam rokonoktól tökre váratlanul
2010. ápr. 10. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
én is igy voltam vele(nyuszimmal is:)) de probálj meg lassan közelíteni hozzá h megszokjon. és utána már nem hiszem,h baj lenne (2 válasz író)
2010. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de már 2 hónapja van nálunk
2010. ápr. 11. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Húzd ki a fogait!
2010. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű megijedt.A hörcsög nem támad ok nélkül.(pl.ha kajaszaga van a kezednek,ha veszélybe érzi magát,vagy ha megijed)Nyugodtan próbálkozz,nem hinném,hogy újra megtörténik csak figyelj oda.
2010. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek se szeretik ha alvás közbe megzavarom

am engem mindig megakarnak harapni a kis mocskok de én gyorsabb vagyok náluk x)

2010. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
22:57: nem degeneráltaktól várok választ, ha nem tudsz értelmesen megnyilvánulni inkább maradj csöndben
2010. ápr. 13. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen fajta hörcsögöd van? Az aranyhörcsögök elég vehemensek tudnak lenni, náluk előfordul a harapás, de ok nélkül nem szoktak. Eléggé területvédő állatok, viszont félni nem érdemes tőlük. Azt szoktuk mondani az új gazdiknak, hogy biztos kézzel és félelem nélkül nyúljanak az állataikhoz, mert akkor a kis hörcsi is úgy áll hozzájuk. Érdemes kézbe szoktatni, ha eddig még nem tetted meg. (Tényleg ne félj tőle, hidd el, ő jobban tud félni tőled, mint te tőle! ;) ) Szóval szoktasd kézbe, próbálj neki finomságokat adni kézből. Türelmesnek kell vele lenni, nem szabad semmit se elsietni. :) Viszont a kis házikója előtt nem érdemes az ujjadat lengetni, mert az a privát szférájához tartozik. :) Inkább akkor próbáld kivenni, mikor kinn van. Pl. etetési idő közben. :)
2013. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!