Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hím vadászgörény állítólag...

A hím vadászgörény állítólag nagyobbra nő. Nem büdösebb, mint egy nőstény? Egyáltalán büdösek a görények, vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

büdös,mint minden állat:)De nem vészes!

És igen, a hím nagyobb,és talán 1 kicsivel "szagosabb" is:D

2010. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.

nekem mindkettö van.a him valoban nagyobb erösebb ,de ez minden állatnál igy van. nem büdös,ha rendszeresen vannak takaritva.természetesen nem babahintöpor illatuk van ,hanem a jellegzetes szaguk,ami minden állatnak megvan,de nem durva.

2010. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fiú görény büdösebb, mint a lány. különben tényleg büdös, van egy jellegzetes szaga. az enyém most juliusban lesz 2 éves, 1 éves kora elött nem volt olyan büdös, de most nagyon. kint tartom kisházban, mert nem lehet elviselni a szagát.

amugy nagyon aranyos teremtések, imádom!!!

2010. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21:12 vagyok,azt elfelejtetem hogy a him akkor kicsit büdösebb amikor ivarzás van.
2010. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenféle emlősre igaz hogy a hím nagyobb és büdösebb. De a görény nem büdösebb mint egy macska vagy kutya.
2010. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Szijjaa!!


Nekem is van mindkettő!:)(L)

Imádom Őket! Igen a férfi nemű sokkal nagyobb,és erősebb is:). A lány az picike,törékeny:). Ha a férfit nem ivartalaítod ki,akkor igen,van jellegzetes szaga. De ha kiivartalaníttatod (én is ezt tettem),akkor méz illata lesz. Ja és evvel nem túloztam!!! Persze ha pukkant egyet akkor tényleg büdi,de nem annyira amenyire sok hülye ember eltúlozza!

am ha kíváncsi vagy néhány infóra: [link] , [link]

és itt megtalálod a görieimet is:

[link] --> Ő a férfi

[link] --> Ő a kicsilány

2010. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!