Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy nőstény vadászgörény ivartalanítása?

Figyelt kérdés

Miskolcon.

És még az lenne a kérdésem, hogy mikor válik egy göri ivaréretté?


2010. máj. 18. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy egy 10 000Ft-ba benne lesz a göri!=)

De én Veszprémben 8000ért ivartalanítottam meg büzmirigyet is kezetettem összesen volt 8000Ft!

2010. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon változó!

A környékünkön 12-14, de hallottam már olyan helyet ahol 20.000 ft és olyat is ahol csak 7!

Bár az én orvosom az állat érdekében nem akarta a műtétet.

Pedig magánklinika, zsebbe ment volna neki és mégsem.

2010. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első: Bűzmirigyet nem szabad kiműttetni,mert a kisállat bele is halhat! különféle gyulladásokat okozhat belülről. Azt tisztítani kell... Ne haragudj,meg de nem tudom,hogy miért csinálsz olyat amiről nem tudod biztosra,hogy lehet-e?! Meg kellett volna kérdezni egy tapasztalt tenyésztőt.Végül is ez nem csak a te hibád,mert az orvosnak is lehetett volna ennyi esze... namind1.


Kérdező.: 8 hónapos korban ajánlott ivartalanítani... sőt! Ez 8000Ft tól akár 30-40E ft-ig is ivartalanítanak,attól függ milyen orvosnál végezteted el az ivartalanítást. :)


15/f Putnok :D

2010. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!