Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két fiú tengerimalacnak elég...

Két fiú tengerimalacnak elég egy 100x50x40-es (h/sz/m) ketrec?

Figyelt kérdés
Még nem vettem meg ezért érdekelne? Jelenleg egy malacom van egy 80x50-es terráriumban és szeretnék mellé egy társat, de ez kicsi nem?

2016. máj. 28. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

igen a mostani is kicsi.

jó ötlet,hogy párban tartsd, így kell.

sajnos a 100x50x50 is kicsi. nem ajánlom,hogy kereskedésből vegyél ketrecet. drágák és kicsik.

jobban jársz ha otthon építesz magadnak. rengeteg inspiráció van a neten,ha rákeresel. főleg külföldi videókat ajánlok. több m2 szükséges nekik . a 100x50x40est max úgy tudom elképzelni hogy aludni oda teszed be őket. de a többi időszakban meg ki vannak engedve jó nagy helyre, nekik kiépített játszótéren.

de ez meg hülyeség lenne, érdemes inkább egy jó nagy helyet megcsinálni nekik.

2016. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyanez a felállás, és 100-as ketrecünk van. Teljesen jól megvannak benne, pedig nem kicsi állatok. :D

Fontos, hogy jól rendezd be, rakj bele egy emeletet. Boltban is tudsz venni műanyagot, de egy deszkából is könnyen lehet készíteni. Ezzel megnagyobbítod a terüket. Mi vettünk nekik egy kinti kifutó szerűséget rácsokból a freshnapfban (a ketrecet is ott vettük) és abban úgy hetente egyszer kiengedjük őket futkározni. Nyilván minél nagyobb a hely, annál jobb, de hát a legtöbb háztartásban a hely véges. :D

Remélem segítettem :)

2016. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 29. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100x50-es a minimum. Nekem is ilyen méretű ketrecben vannak a malijaim. Nyilván minél nagyobb annál jobb, de a minimum legyen meg. Sajnos nem mindenki tud nekik palotát építeni/venni, főleg hogy az idejük nagy részét evéssel és pihizéssel töltik. Naponta vedd ki őket a szobádba 2-3 órára.
2016. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!