Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Komoly kérdés: hörcsögöt...

Komoly kérdés: hörcsögöt lehet hamvasztani?

Figyelt kérdés
Van egy törpehörcsögöm, már nagyon öreg, ránézésre is látszik, hogy... Az állatorvos is mondta, hogy már annyira öreg és annyi problémája van, hogy nem lehet rajta segíteni, el kell fogadnom, hogy bármelyik nap itthagyhat. De nekem ő több egy hörcsögnél, szinte a gyerekem, és nem akarom csak úgy elásni, ha eljön az idő. Van olyan, hogy hörcsögöt elhamvasztanak és urnába teszik? Vagy ilyen kisállattal nem foglalkoznak?
2016. jún. 4. 03:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Pénzért? Mindent!
2016. jún. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen van kisállat temető.
2016. jún. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Raksz egy máglyát, beledobod és megvan. Fizeni se kell érte. Vagy valakinél a kandallóbban.
2016. jún. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten van egy cég aki ilyennel foglalkozik, bár elég drága mulatság de ha tényleg szereted a hörit, meg tudom érteni, mi állattartók sok hülyeséget csinálunk az állatkáink miatt :)
2016. jún. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ede1219 ***** válasza:
Hatvanban van a -szerintem- legmegbízhatóbb- kisállathamvasztó, sajnos elvesztettem a telefonszámát, nekem mindhárom kutyámat ő hamvasztotta el.
2016. jún. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

lehet. de ha kertes házban élsz, inkább azt javaslom,hogy temesd el ott. és szépen megjelölöd a helyét és bármikor kimehetsz hozzá emlékezni.szerintem jobb megoldás,mint a hamvasztás.

és sajnálom. mennyi idős a hörcsögöd?

2016. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mivanveletek? válasza:
Alátámasztó ede1219 állítását..Én Hatvanban élek,ha komolyan érdekel a hamvasztás,írj privátban és elküldöm a számát.
2016. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keress fel egy szakembert is.
2016. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A héten töltötte be a 2. évét. Ő volt a mindenem. Sajnos egy órával ezelőtt elhagyta ezt a világot. Tudtam, hogy hamarosan bekövetkezik, de nem sejtettem, hogy pont ma. Este hétkor mentem el otthonról rövid időre, akkor még eszegette az almáját, 8-ra hazaértem, de már nem mozdult.


Vidéken lakom, Pesttől messze, de nem kertes házban. És itt nem tudom eltemetni, több kutya és macska is van a szomszédban, ha ide raknám a fa alá, hamar kikaparnák. És ha elköltözöm - mert már egy ideje tervben van - nem szeretném, ha itt maradna, tőlem messze. Szerintem hétfőn elmegyek a dokihoz, megkérdezem, tud-e valamit a környéken, úgyis be kell nála jelentenem, hogy elhunyt. Ha tízezrekbe kerül, én azt se bánom, nekem jelentett annyit, hogy rááldozzam azt a pénzt. Sokan azt mondják, ez csak egy hörcsög, mit foglalkozom vele, de én úgy vagyok ezzel, hogy egy kisállat is megérdemli ugyanazt, amit egy ember, akár kutya, akár egy rágcsáló. Ő is a család tagja. Volt. :'(

2016. jún. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!