Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 30 órája szült meg a nyuszim...

30 órája szült meg a nyuszim és még nem szoptatja a kicsiket az baj?

Figyelt kérdés
Most eszik ketrecbe a kicsik meg elbújtak a szőr alá az a baj h van amelyik a fészektől kicsit távolabbra került mert annyira mocorognak félek h esetleg rálép, mert nem veszi őket észre...mennyi idő múlva avatkozzak be ha nem szoptatja őket? Mert hallottam h tápszerrel fel lehet őket nevelni!
2010. ápr. 11. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy pl. nem szoptatta őket egész éjszaka? Végig ott ültél? Szerintem nyugodtan bízhatsz a nyuszid ösztöneiben, és a picik is visítanának, ha éhesek lennének.
2010. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi fél órát akartam írni csak ideges vagyok!
2010. ápr. 11. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

30 órája szemrebbenés nélkül nézed őket?? hmm... mert sztem nem ! A Nyúl állt. éjjel szoptat többször !

Tehát nagy esély van rá hogy ezt nem láthattad ! Nyugi , ha a kicsik nem sírnak , nyugodtak akkor nem lesz semmi baj !

Észre fogja venni hogy egy kicsi távolabb van , és vissza rakja a fészekbe , pont ilyen dolgok miatt szokás úgyneveztett elletőládát betenni ellés előtt pár nappal , és abba szalmát tenni ! Mert abból nem esnek ki a kicsik ... így nagy az esély a kihülésre !

Kesztyűvel tedd vissza ha az anya nem teszi meg!

2010. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok .... akkor meg még inkább ne aggódj !
2010. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy baj!!

Hogyne lenne már baj????!!!!!!

Vannak gondolom olyan oldalak, ahol leírják, hogy kell az árva nyuszikat etetni, de ha nem találsz semmi hsználhazó, megbízható infót, mindenképpen menj el dokihoz, kérdezd meg, mit tégy, de lehet a kicsiket, is vinned kell!!!

2010. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!