Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kölyök tengeri malac mit...

A kölyök tengeri malac mit eszik egy napos korában? Ha nem szoptatja az anyja, hogy tudom biztosítani, hogy életben maradjon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Már 1 napos korától eszik normálisan, de attól még szüksége van az anya tejre, különben meghal!

Ha nem szoptatja az anyja, akkor neked kell fecskendővel etetni!

Nézz fel erre a fórumra, itt segíteni fognak:

[link]

2010. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eszik. Hívj fel egy állatorvost, és kérdezd meg. Én vagy tejet, vagy cukros vizet adnék neki fecskendőből, de sose volt malacom, csak egereim.
2010. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rág, mint a güzü első perctől kezdve...
2010. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Állatkereskedésekben lehet kapni tengerimalac tej pótlót,amit az itatóba kell rakni ,és így tud inni mindíg.

Nekem már89 éve vannak.Gyermek koromban csak hobbiból voltak,aztán 35 éves korom óta tenyésztem őket most jelenleg 13.000.000 van.

2010. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, a fórumról is ideirányitanának, de az sokáig tartana.


[link]


Kérj tanácsot a fórumon is, náluk többet senki nem tud a tengerimalacokról. Nagyszerü emberek!

2010. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én fórumtag vagyok ha gondolod irok nekik vagy ideirányitom őket hogy itt segitsenek neked!
2010. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket. Akkor megnézem hogy esznek-e egyáltalán valami apróra vágott zöldséget vagy sem...meg írok egy ilyen segélyoldalnak...az utolsónak nagyon köszönöm a segítőkészséget, majd írok egy oldalnak...köszönöm mindenkinek!
2010. júl. 16. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem eddig ahányszor ellett a tengerimalacom első nap eggyáltalán nem tudtak enni tejfoguk volt...kell nekik a tej.. 2hetesen már tudtak enni! Akkor már az anyjukkal ettek.
2010. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, máskor is! Remélem életben maradnak a kicsik! Minden jót Nektek!
2010. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!