Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elpusztult az anyanyúl,...

Elpusztult az anyanyúl, pótanyához tettük a kicsiket honnan lehet megtudni hogy szoptatja-e őket?

Figyelt kérdés

egyik nap nagyon rosszul nézett ki az anyanyúl adtunk neki gyógyszert de másnap a fészekben feküdt holtan :(:(:(

a kicsik még csak 8 naposak, ezért letettük őket egy másik szoptatós nyúlhoz akitől pont leválasztottuk a kicsiket.

honnan lehet tudni h a pótanya foglalkozik a kicsikkel???


2010. aug. 4. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nézzétek és várjátok mi történik de ha sorra pusztulnak el a nyulak akkor bajvan.
2010. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk nemrég. Ha már elapadt a másik anya teje, akkor kicsi az esély. Nálunk a pótmama nem bántotta őket, de már nem volt teje.
2010. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nagyon kevés rá az esély, hogy fogja őket szoptatni mert amikor már elválasztási korban vannak a saját kicsinyei akkor már nagyon kevés tej van vagy már egyáltalán nincs. Nekem a szomszédom járt így, 10 nyuszi lett nekik, de az anya nyulat megcsípte a szúnyog és elpusztult, áttette egy másik nyúlhoz akitől már elvette a kölykeit de rövidesen elpusztult 3 kis nyuszi. Mondtam adok szívesen egy kis tápszert a gyerekeméből próbálja nejlon zacskóból etetni a maradék 7-et hátha megeszik és legalább azok nem pusztulnak el. Át is mentem segíteni neki, ették de egy nyuszika már nagyon gyenge volt az másnapra meg is halt így maradt neki 6, de azok jól vannak már eszik a tápot meg a füvet is. Próbáld ki te is a bébi tápszert hátha neked is megmaradnak, én Mildibét adtam a szomszédnak de szerintem mindegy milyet veszel.

2010. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, azóta állatorvost is hívtunk és aztmondta hogy kicsi az esély de ha nem szoptatja őket a pótanya akkor macskatej-pótló tápszert kell nekik adni :):):) de reméljük hogy gondozza őket a mostoha mert már egy és fél napja nálavannak és még mind a 7 nyuszi él


remélem megmarad mind:)

mégegyszer köszönöm

2010. aug. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!