Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sün milyen gyakran tér...

A sün milyen gyakran tér vissza a kicsinyeihez?

Figyelt kérdés
7 óra körül fűnyírás közben találtam egy sün fészket a kertben, benne három picivel. Hagytam őket, abban reménykedve, hogy az anyjuk úgy is visszatér. Még most sem jelent meg (majdnem éjfél), pedig ahogy kimegyek a kertbe egyből hallom hogy sípolnak, szerintem éhesek. Ez természetes, hogy eddig marad távol a szülő? Még nem akarnám elvinni őket egy velük foglalkozó helyre, mert nem venném a szívemre, ha az anyjuk aztán keresné őket.

2016. jún. 7. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván halálra rémülhetett a fűnyírástól , plusz ha ott figyelgetsz egész éjjel, akkor azért nem fog merni előjönni. Gondolom ott van valahol a közelben és keres egy új fészket, ahová biztonságba helyezheti majd a kis sünöket. Szerintem legjobb, ha reggelig nem háborgatod őket (elkerülöd azt a helyet), s ha még délelőtt is ugyanez a helyzet, akkor lehet, hogy tényleg érdemes elvinni a kicsiket egy környezetvédelmi mentőhelyre.
2016. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem ment vissza az anyjuk akkor értesítsd a sünbarát.hu-t, ők foglalkoznak sün mentéssel :)
2016. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!