Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Borzasztóan "sípol" a degum!...

Borzasztóan "sípol" a degum! Van kajája, friss vize és tegnap takarítottam ki! A tietek is szokott?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 11:27
 1/9 anonim válasza:
Hmm..:D Háát ez egy ilyen állat..szokj hozzá. Am olvass utána neten..oda is levan írva. :S
2010. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyedül van a degud? Válaszolj kérlek! Amúgy igen hiába dsz meg neki mindent ha nem foglalkozol vele! Magányos és uncsizik! :) Az enyémek most összebújtak és csendben békében aluszkálnak :D
2010. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele kedves első válaszoló,hogy amúgyis sípol!De ma kifejezetten,és ezért írtam ide...

Második:Ketten vannak,sokat foglalkozom velük ki is szoktam engedni őket!Csak az egyik ordibál ma,nem tudom miért:)Köszönöm a válaszod!

2010. ápr. 12. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
enyém akkor sípolt ha meglátott, lehet h félt tőlem :H de akkor is sípolnak ha magányosak (enyém az volt, és dilis lett) de nemtudtuk h vemhesen hoztuk el és lett 7 kisdegu és azóta nem sípol, de a dilije megmaradt és ugye csinálja és a kölykei meg utánnozák, szal már a kölykei is dinkák.
2010. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hímek szoktak párzás után. Órákig folyamatosan "dicsekedtek" olyankor.
2010. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
52%
Nekem a teknősöm ad ki fura hangot miközben dugja a cipőm. De a degum már nem sípol, mert megette a krokodilom. Így viszont most ő kezdett szirénázni. Micsinájjak?!
2010. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a csicsergésre gondolsz akkor asztmás lehet.
2010. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mire gondolsz csicsrgés alatt :) De ha arra,hogy kicsit madaras beütése van,akkor az.:)
2010. máj. 19. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csicsereg akkor jól van, azt jelenti jól érzi magát. :-)
2010. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!