Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac alá hogy tesztek...

Tengerimalac alá hogy tesztek puha fekhelyet?

Figyelt kérdés
A enyém imád rongyon pihenni. De rápisil. Tök büdi lesz, illetve tiszta nedves folyton.Forgács beleragad,ezt így mosógépbe se tudom tenni meg hát nem cserélhetem naponta azért... hogy oldjátok meg?
2016. jún. 16. 21:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
58%
Kézi mosásról hallottál már?
2016. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Beleteszed a mosdókagylóba és kimosod a két szép kezeddel :)
2016. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért az közel sem annyira higiénikus.
2016. jún. 16. 21:12
 4/18 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve ha a pisis rongyon ül folyton, nem tesz jót a szőrének/lábának.
2016. jún. 16. 21:13
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ja a szegény malinak elég rossz hogy lusta vagy kimosni a pisis rongyokat. Mi a kutyapisit ronggyal töröltük fel és képzeld azt is ki kellet mosni...undi volt,büdi volt és nem túl higiénikus mégis túléltük.
2016. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Folyamatosan mostad a rongyokat? Azért azt nehéz elképzelni,akkor mást se tennél mint a fürdőben mosnád a pisis rongyot két malac mellett.
2016. jún. 16. 21:19
 7/18 anonim ***** válasza:
igen napi 2 néha 3x is ki kellett mosni... ha nem tetszik ne tegyél alá rongyot
2016. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát azt gondolom feltörlésre is higiénikusabb az eldobható papír, vagy bármi, mint egy kézzel kilögybölt valami. De persze mások biztos kézzel is olyan alaposan mosnak mint Iluska a patakban :) és minden teli száradó tengerimalac/kutyapisis rongyokkal.
2016. jún. 16. 21:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Te is elkényeztetett kis kölyök vagy mi? nehogy piszkos legyen a két kis kezecskéd. jujj. -.- tegyél akkor alájuk oda való dolgot. És képzeld a papír törlő nem igazán higiénikus mert egy dolog hogy felissza a pisit de nem törli fel szóval a parketta bűzlene mint a fene. És ugye tudod hogy egy kutya nem 2 csöppet pisil... na mind1 nekem is volt már sok malim .Mindig forgács volt alattuk és nem volt vele semmi baj. Nem ragadt semmire.
2016. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az vagyok barátom. Egy elkényeztetett lusta kölyök.Fején találtad a szöget.
2016. jún. 16. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!