Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Visszaveszik a tengerimalacot...

Visszaveszik a tengerimalacot az állatkereskedésben?

Figyelt kérdés
Mire hazaértem megbántam, hogy elhoztam mert más színben szerettem volna, de csak ő volt ott és elhoztam.

2016. jún. 15. 16:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ne tarts állatot, nem való neked
2016. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
90%
Elsőnek igaza van!
2016. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Velem is volt ilyen. Az a szín pont nem voltam ezért vetem más színűt. Viszont meg sem fordult a fejemben hogy vissza vigyem. Úgy szerettem ahogy volt. Ha vissza is veszik inkább ne legyen másik ha csak a szín érdekel...
2016. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
ha jól tudom, igen, de fél áron
2016. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

én is azt tanácsolom,hogy vidd vissza. és maradj csak szépen a pormacskáknál és a póknál a sarokban. mást ne tarts rajtuk kívül.

1. tengerimalacot párban tartunk

2. mi az,hogy nem tetszik? mindegyik állat gyönyörű. lehet valamelyiknek szerinted szebb a bundája,de nem ez a lényeg. nagyon gyerekes ez a hozzállás.. amúgy is normális ember nem lenne képes visszavinni,hogyha már egyszer magához vette. de mindegy

vagy visszaviszed és nem tartasz több állatot,vagy hozzál mellé még egy azonos neműt. tényleg párban kell tartani,nem értem miért olyan nehéz megérteni

2016. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem ide tartozik de én egy ideig egyedül tartottam a malit. Egész jól elvolt nem láttam hogy problémája lenne, de azért később vettem mellé másikat. (nem évekig volt egyedül csak hónapokig) Amúgy az állatkereskedésben is egyedül volt és 4 évesen vettem. Utána még élt 2-3 évet.
2016. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem egyedül lenne mert van mellette másik...

És nem az volt a kérdés, hogy tartsak-e háziállatot, hanem, hogy visszaveszik-e.

2016. jún. 15. 16:53
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

A tengerimalac egy élőlény.Nem egy cipő aminek nem tetszik a színe ezért visszaveszik mert van rá garancia.Tanuld meg tisztelni az állatokat.Milyen színű?Te milyen színűt szerettél volna?

Hogy a kérdésre is válaszoljak:Én úgy tudom visszaveszik.

2016. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Feketét vettem és világosbarnát szerettem volna. Egyébként tisztelem és szeretem az állatokat. Volt már és jelenleg is van sok háziállatom. Csak ez nekem a malacoknál olyan, mintha kutyánál németjuhász helyett bulldogot vennék.
2016. jún. 15. 18:20
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
És akkor kutyánál is megvennéd a német juhászt miközben bulldog kell? Aztán vinnéd vissza? Nem értem minek vetted akkor meg...
2016. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!