Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek adhatok macskatápot?

A hörcsögnek adhatok macskatápot?

Figyelt kérdés
Láttam másoknál hogy a hörcsögnek a tápjába aprószemü macskatápot kevernek.kèrdès:adhatokneki e tápot?

2016. júl. 9. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2016. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2016. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért akarsz te macskatápot adni neki?
2016. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
A macskák sem döglenek meg tőle, ha pedig mások is adják a hörijüknek, biztos szabad.
2016. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha a hörcsögöt a macskával együtt tartod adhatsz neki macskatápot, ha nem hörcsög tápot adj.
2016. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Fogkoptatásra szoktak a tenyésztők is pár szemet adni nekik, de szerintem felesleges. Ha macskának való, ne hörcsöggel etessük. Én 10 éve tartok hörcsögöket, sose adtam nekik. Egyébként nem az olcsó vacak táp az, amit lehet neki adni, hanem a prémium minőségű, hiszen az tartalmaz vitamint és ásványi anyagokat.


Viszont fogkoptatás céljából szerintem 100x jobb, ha fa felszereléseket veszel neki, valamint speciális fogkoptató követ (ne panzit, nálam azt sose használja egyik se, hanem valami minőségibbet).

2016. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha jó tápot veszel amiben van fehérje akkor értelmetlen, a macskatáp macskának való, a macskának se adsz hörcsögtápot, az meg ha valaki ad még nem indok, valaki csokival és chipsel eteti a hörcsögét.
2016. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fehérje miatt szoktak nekik adni. de szerintem sokkal jobb természetesebb formában adni neki a fehérjét. pl lisztkukac vagy egyéb bogarak/rovarok formájában. esetleg pici tejföl vagy túró heti 1-2 alkalommal.

és ha mégis adni akarsz neki, akkor tényleg jó minőségűt adj.a whiskas,kitekat nem az. a prémium tápok nagyon drágák. de a hörinek nem kell sok, kimérősen nem lesz drága.

2016. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mert roszul lesz
2016. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!