Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy denevér van a lakásban,...

Egy denevér van a lakásban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvoltam foglalva a saját dolgaimmal, amikor meghallottam, hogy a macskám morog. Megnéztem, és egy denevér feküdt a padlón. Még élt, és meg is akart harapni, nyitotta ki a száját, meg nagyon vert a szíve, úgyhogy megfogtam egy törülközővel és kitettem az erkélyre. Mit csináljak vele? Attól tartok, a macska kárt tett benne, és meg fog halni. Mondjuk semmi sérülést nem láttam rajta, így külsőleg. Szóval ilyenkor mit kell tenni? Nem kell valahova "felakasztani"? Vagy nem tudom..

2016. júl. 24. 00:15
 1/6 anonim válasza:
87%
Lehet, hogy semmi baja, éppen csak a denevérek nem tudnak felszállni a földről. Rakd olyan helyre, ahonnan legalább egy métert tud esni. Rakhatsz alá valami puhát, ha bizonytalan vagy, de ha a denevér életképes, ilyen helyzetből simán elrepül.:)
2016. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbáltam, de nem sikerült. Valószínűleg meghalt.:(
2016. júl. 24. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha hagyod hogy megharapjon, BATMAN leszel! Pókember is így lett, megcsípte a pók.
2016. júl. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%
Sajnalom :(
2016. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
46%
Legyél batman
2016. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem miért nincs ekkora mázlim, hogy denevér legyen a szobámban :(
2018. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!