Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valahol kapni valami...

Lehet valahol kapni valami nyuszinak valo játékot vagy ök nem is jáccanak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, szerintem bármelyik állatkereskedésben vannak ilyen fajátékok. Az én nyuszimnak mondjuk azok nem váltak be, nálunk a wc guriga a sztár. Azt eldobálgatja, lökdösi. Vagy ha teszel le neki dobozt, szeret beleugrálni, lehet neki csinálni belőle várat, labirintust. Nem éppen úgy játszanak, mint mondjuk egy kutya vagy cica, ők inkább lekötik magukkal azzal amit találnak (pl. bot rágcsálása, futkározás a szobában). Arra kell figyelni, hogy először szinte mindent a fogával próbál ki, szóval nehogy baja legyen tőle, ha megrágja (egy papír/kartonjáték szerintem szerencsésebb, mint egy műanyag).
2010. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ ezt kiprobálom
2010. ápr. 17. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém imád egy rózsaszin labdát,rá támaszkodik és ellöki..olyan édi...a wc papirguriga is bejött..de én csináltam neki otthon :egy o,5 literes flakonba tettem száritott lencsét és azzal játszik a ketrecbe ...:)
2010. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ eszt is kiprobálom
2010. ápr. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!