Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 100x50cm terráriumot hogy...

Egy 100x50cm terráriumot hogy rendezzek be hörcsögnek?

Figyelt kérdés

Most egy kisebb terráriumban van.Szeretnék venni egy 100x50x50cm-es terráriumot neki.Törpe hörim van.Később ha ő már nem lenne,akkor aranyhörcsögöt szeretnék.Ezért is vennék ekkorát,hogy később is jó legyen.

Hogyan kéne berendeznem?Nincs valami jó leírás vagy videó? Sok szép képet látok,de nincs semmi kreativitásom megvalósítani.

Jelenleg a hörimnek van egy műanyag doboza amiben fürdőhomok van.Van wc papír alagútja , kisháza fából és egy nagy kereke. És ennyi.Nem tudom miket kéne vennem még az új helyre?


2016. júl. 31. 10:49
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez nagyon tetszik például. de nem vagyok elég kreatív, nem tudom hogy valósíthatnám meg.

2016. júl. 31. 10:55
 2/8 anonim válasza:
az enyemnek gallyakbol csinaltunk ilyen kis hazikot,drottal fuzogettuk ossze neki . Meg ha van teteje a terrariumnak akkor kis fuggoagyikot is csinalnek neki ,esetleg letrat ,egy nagyobb faagat fuggo hidat ilyesmiket :)
2016. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2016. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! én is fa berendezésre gondoltam, a műanyagokat le akarom cserélni majd. egyedül a házát tartanám meg, meg a kereket a mostani berendezéséből
2016. júl. 31. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok forgács, hogy kényelmesen alátudja ásni magát! :)
2016. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lepi be Facebookon a Hörcsög imádók :) nevű csoportba, ott is rengeteg ötletet kapsz majd. És ott tudnak egyszerűen képet is küldeni. :)


Egyébként ami kell:

18 vm átmérőjű mókuskerék (nem rácsos, hanem teli)

Nagy edény fürdetőhomoknak

Mászóka

Alagút

WC papír vagy kéztörlő guriga

Házikó

Széna

Forgács

Játékok

2016. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végre egy igazán jó hörigazdi! :)


[link]

Itt rengeteg kép van, egyszerűen lemásolhatod vagy legalábbis valami hasonlót alkothatsz, nem kell hozzá kreativitás.

2016. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen ilyesmire gondoltam , mit a képeken.

sokat segített ! :-) köszi

2016. aug. 1. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!